12 листопада 2009 року НТУУ “КПІ” відвідав пан Моріс Ле Ван Суу (Maurice Le Van Suu) – заступник президента RMEI (Rеseau Mеditerranеen des еcoles d’Ingеnieurs – Мережі інженерних шкіл Середземноморського регіону, http://www.rmei.info). Він мав зустріч з керівниками університету. Метою візиту було обговорення участі НТУУ “КПІ” у проектах мережі RMEI, а також підготовка угоди про спільну діяльність. У зустрічі взяли участь: Ю.І.Якименко – перший проректор НТУУ “КПІ”, С.І.Сидоренко – проректор з міжнародних зв’язків, проф. В.Я.Жуйков – декан ФЕЛ, Є.І.Поліщук – начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності, Ю.С.Петергеря – професор ФЕЛ, заступник декана, Ю.В.Хохлов – професор кафедри промислової електроніки та ін.
Мережа RMEI існує з 1997 року. До неї входять 52 університети з 13 країн (Алжир, Франція, Греція, Ізраїль, Італія, Ліван, Лівія, Марокко, Палестина, Португалія, Іспанія, Туніс та Туреччина). Мережа визнана ЮНЕСКО, при ній працює кафедра ЮНЕСКО “Інновація та сталий розвиток”.
З Мережею інженерних шкіл Середземноморського регіону факультет електроніки співпрацює за програмою Tempus IV з квітня 2009 року, коли була підписана угода між BSUN (Мережа університетів Чорноморського регіону) та RMEI. Від RMEI угоду підписав президент RMEI проф. Лео Вінсент (Lеo Vincent), від BSUN – президент проф. Михайло Згуровський.
Ініціатором підписання цієї угоди була французька сторона. У травні 2009 року президент RMEI пан Лео Вінсент звернувся до М.З.Згуровського як до президента BSUN, висловив бажання налагодити співробітництво та партнерські відносини, надіслав проект угоди про співробітництво між BSUN та RMEI, а також звернувся з проханням розглянути документ з метою прийняття рішення про встановлення партнерських відносин з RMEI.
З директором Постійного міжнародного секретаріату BSUN проф. Е.Мамутом було узгоджено питання започаткування співробітництва та підписання Угоди з мережею інженерних шкіл Середземноморського регіону. Він висловив пропозицію організувати зустріч з президентом RMEI для обговорення питань практичної реалізації партнерських відносин.
RMEI має намір співпрацювати з BSUN з метою здійснення спільної діяльності у сфері сталого розвитку, академічної мобільності, водних ресурсів, відновлювальної енергетики, сучасних методів освіти, проведення наукових досліджень.