29 жовтня 2009 року в залі засідань Вченої ради відбулась 40 звітно-виборча профспілкова конференція первинної профспілкової організації студентів НТУУ «КПІ». Були присутні 215 делегатів з 242 обраних від усіх факультетів та інститутів. У роботі конференції взяли участь голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України О.М.Яцунь, голова первинної профспілкової організації співробітників НТУУ «КПІ» В.І.Молчанов, зав. відділу по роботі з молоддю Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України С.М.Романюк, зав. відділом організаційно-масової роботи та інформаційного забезпечення Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України І.К.Волинко, представники адміністрації університету та факультетів/інститутів.

До порядку денного конференції було внесено шість питань:

  1. Звіти про роботу профспілкового комітету студентів НТУУ «КПІ» та ревізійної комісії за період з жовтня 2004 року по жовтень 2009 року.
  2. Вибори керівників профспілкового комітету студентів НТУУ «КПІ» (голови та заступників).
  3. Вибори складу профспілкового комітету студентів НТУУ «КПІ».
  4. Вибори ревізійної комісії профспілкового комітету студентів НТУУ «КПІ».
  5. Делегування до складу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.
  6. Вибори делегатів на звітно-виборчу профспілкову конференцію Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Протягом періоду із жовтня 2004 по жовтень 2009 року головою профспілкового комітету студентів був Володимир Юрійович Миронов. Підводячи підсумки своєї роботи, він звітував про діяльність комісій профкому студентів, розповів про загальне ставлення студентів до профспілкового комітету, співпрацю з органами студентського самоврядування. Головне, підкреслив В.Ю.Миронов, це те, що Профспілкова організація студентів завжди відкрита для студентів та готова прийти їм на допомогу в будь-яких ситуаціях. Також він наголосив, що вся робота, яка була зроблена, цілком і повністю заслуга не однієї людини, а команди профспілкових лідерів.

Головним показником відмінної діяльності профкому стали виступи самих студентів. Кожен виступаючий розповів про проблеми, із якими йому або його факультету/інституту, гуртожитку довелось стикнутись під час навчання або проживання в гуртожитку, та подякував профспілці за їх успішне вирішення.

Після затвердження роботи профспілкового комітету як задовільної, перейшли до виборів керівників профспілкового комітету студентів НТУУ «КПІ». Кандидатом на цю посаду був активний діяч нашої профспілкової організації студентів – Андрій Юрійович Гаврушкевич (1998-2002 роки – голова профбюро ММІ, 2002-2009 роки – заступник голови профкому студентів).

Затвердження А.Ю.Гаврушкевича на посаду голови було майже одноголосним (один утримався), бо за весь час своєї роботи у профспілці він зарекомендував себе як відповідальна та досвідчена людина, що сумлінно ставиться до своїх обов’язків та дуже добре знаходить спільну мову з усіма студентами.

Конференція обрала заступників голови Профспілкового комітету студентів НТУУ «КПІ»: М.О.Мазур – аспірантку ФСП 3 року навчання, О.В.Скачка – студента 5-го курсу ІЕЕ та Ю.А.Веремейчука – студента 6-го курсу ТЕФ.

До складу Профспілкового комітету студентів НТУУ «КПІ» також увійшли 25 голів профспілкових бюро студентів факультетів/інститутів та представники від органів студентського самоврядування університету: голова Студентської ради НТУУ «КПІ» О.М.Десятов та студентської ради студмістечка НТУУ «КПІ» Є.В.Солодкий.

До складу ревізійної комісії Профспілкового комітету студентів НТУУ “КПІ” було обрано: Д.Р.Гусейнову – студентку ФСП, Д.Ю.Джулія – студента ММІ та С.Манзюка – студента ММІ.

Після обрання 12 осіб до складу ради Київської міської організації профспілки та 16 делегатів на міську звітно-виборчу профспілкову конференцію, О.М.Яцунь нагородив активістів студентської профспілкової організації НТУУ “КПІ” почесними грамотами і подяками Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Усі члени студентської профспілкової організації нашого університету сподіваються, що наша організація буде лише процвітати та досягати нових висот і бажають новому складу профспілкового комітету студентів натхнення і завзяття у роботі.

Юлія Баранова, студентка ІФФ

Дата події