Життя дається людині лише один раз, тільки раз зірка спалахує і гасне так швидко, що ми повинні цінувати кожну відведену нам мить. Лише усвідомлюючи цінність власного життя, відчуваючи та пропускаючи крізь себе світ, – ми розуміємо, що ми живемо не даремно. І лише тоді можна сказати, що наше життя чогось варте, коли, озирнувшись назад і прочитавши щоденник свого життя, насправді можемо пишатись своїми досягненнями.

Усі найкращі слова поваги та шани, які можна висловити, хочеться присвятити сьогодні одній людині – Віталію Івановичу Коржову, професору, доктору медичних наук, який насправді може пишатися своїм життям.

Народився В.І.Коржов 7 листопада 1939 року. У 1964 році закінчив Київський медичний інститут. Свою трудову діяльність розпочав з Київського НДІ інфекційних хвороб, де працював молодшим науковим співробітником (1966-1972 рр.). З 1973 року працює в Інституті фтизіатрії і пульмонології АМН України, де обіймає посади старшого наукового співробітника (1974-1978) та з 1988 року – завідувача лабораторії біохімії.

У 2005 році Віталія Івановича запрошують до НТУУ «КПІ» очолити кафедру лікувально-діагностичних комплексів міжуніверситетського медико-інженерного факультету. Робота в НТУУ «КПІ» стає новим етапом у творчому житті науковця. Він розпочинає свою педагогічну діяльність. Віталій Іванович користується неабияким авторитетом серед колег та студентів. Під його керівництвом захищаються одні з найкращих бакалаврських та магістерських робіт студентів ММІФ.

Основним напрямком наукових досліджень проф. В.І.Коржова є роботи в галузі біохімії поліферментних систем субклітинних структур при бронхолегеневій патології та застосування комп’ютерних технологій для автоматизації біомедичних досліджень.

Проф. В.І.Коржов – автор 170 наукових праць, однієї монографії, 10 винаходів і патентів та більш як 100 раціоналізаторських пропозицій. Він підготував 6 кандидатів наук з біохімії.

Віталій Іванович є дуже доброю, інтелігентною людиною, справедливим керівником, визначним ученим, якого поважають та шанують колеги, учні, студенти.

Незважаючи на свою відданість науці та освіті, проф. В.І.Коржов є дбайливим батьком та лагідним дідусем.

Від щирого серця ми вітаємо Віталія Івановича з таким гарним святом – днем народження! Щиро зичимо міцного здоров’я, натхнення, нових наукових та особистих досягнень, а також якомога довше надихати та радувати нас своєю любов’ю до життя.

Колектив ММІФ