Мобільний комп’ютер студента

Договір про наміри у сфері освіти й інформаційних технологій між НТУУ “КПІ”, КНУ ім. Т.Шевченка та компаніями “Intel” і “МТІ” було підписано в нашому університеті 3 липня.

Звернення до голови КМДА Л.М.Черновецького

Вельмишановний Леоніде Михайловичу! У Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» навчаються та працюють близько 50 000 студентів, викладачів та співробітників, а 14 000 студентів проживають у студмістечку університету.

Кореньков Володимир Миколайович. Друг і наставник молоді

Коли отримую завдання написати матеріал про викладача, рідко коли починаю шукати його на кафедрі, набагато цікавіше «зловити» його після пари: тоді якось більше відкриваєш його для себе як особистість, та й простежується ставлення студентів до свого викладача.

Калюжний Олександр Володимирович. Викладач у третьому поколінні

Спілкуючись з молодими викладачами, відзначила тенденцію, що багато хто з них іде шляхом своїх батьків. Надзвичайно приємно, що у стінах Київської політехніки зростають цілі династії науковців: досвід та потяг до науки, мабуть, уже генетично передається з покоління у покоління.

З технологіями на «ти». Досвід виробничої практики в Інституті електроніки та зв’язку НАН України

Дозвольте представитися: Расім Сітманбетов, студент 4-го курсу ІТС. Починаючи з мого набору, а саме з 2006 року, в навчальний план було внесено багато змін, які пов’язані з приєднанням НТУУ «КПІ» до Болонського процесу. З’явилися нові дисципліни, змінилася система оцінювання...

До 160-річчя від дня народження Олени Пчілки: “Слово! Річ то велика, святая…”

29 червня 2009 року минуло сто шістдесят літ від дня народження Ольги Драгоманової (в одруженні Косач), що виступала під псевдонімом Олена Пчілка. Цю світлу постать, яку слушно називають скорботною матір’ю української культури, яка дала Україні, світові Лесю Українку, нині відзначає Україна.

Сосновий

Студентський оздоровчий табір "Політехнік" – це просто чудове місце. За 40 км від Києва (с. Глібовка, Київська обл.) ви знайдете чисте повітря соснового лісу, охайний пляж на березі Київського моря. Бажаєте активно відпочити – будь ласка.

Візит делегації Ізраїлю

Делегація держави Ізраїль на чолі з Софою Ландвер – міністром абсорбції – 11 вересня відвідала НТУУ “КПІ”. Гості мали зустріч з керівниками університету, на якій ішлося про налагодження співробітництва між НТУУ “КПІ” та навчально-науковою сферою Ізраїлю.

На шляху до світових ринків [Круглий стіл “Комерціалізація наукових розробок”]

Круглий стіл “Комерціалізація наукових розробок”, зорганізований ректоратом НТУУ “КПІ” та Українським науково-технологічним центром, що відбувся в університеті 10 вересня, зібрав практично всю вищу ланку управлінців КПІ, причетних до створення, охорони та просування інноваційної продукції.