Коли отримую завдання написати матеріал про викладача, рідко коли починаю шукати його на кафедрі, набагато цікавіше «зловити» його після пари: тоді якось більше відкриваєш його для себе як особистість, та й простежується ставлення студентів до свого викладача. Четверта пара у п’ятницю мало кому приносить багато задоволення, однак коли після закінчення академічної години студенти виходили з аудиторії з жартами, у гарному настрої та й ще обговорюючи щось з царини технології машинобудування, я зрозуміла: будучи другом і водночас наставником для своїх підопічних, цей викладач вміє зацікавити студентів наукою.
Так я познайомилась з Володимиром Миколайовичем Кореньковим.
Викладач кафедри технології машинобудування Механіко-машинобудівного інституту, доцент, к.т.н. Володимир Миколайович – продовжувач у своїй дослідницькій діяльності методів наукового напряму автоматизації технологічних процесів складання.
Зокрема, протягом 2006–2008 рр. Володимир Миколайович працював у науковому колективі над розробкою технологічних основ комп’ютерно-інтегрованого проектування і управління процесами оброблення і складання в машинобудуванні.
Володимир Миколайович має у співавторстві патент.
Активно залучає до наукової роботи студентів, у його науковій групі – студенти та магістранти: І.Смаглюк, Т.Скрипник, А.Клавак, Абдолреза Баясте. Серед них минулого року І.Смаглюк здобув 1-ше місце в заочному турі Міжнародної студентської олімпіади «Системи автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні», що проходила на базі Хмельницького національного університету. Цьогорічна олімпіада принесла ще більше результатів: А.Клавак отримав 1,2,3 місця у різних турах, Абдолрез Баясте – друге та третє.
У студентів В.М.Кореньков викладає курси «Технологічна оснастка», «Інженерна графіка», «Програмні засоби дослідження технологічних процесів», «Складання в машинобудуванні».
Володимир Миколайович – учасник багатьох університетських та міжнародних конференцій, активно співпрацює з науковцями Житомирського політехнічного інституту, Хмельницького національного університету тощо.
У вільний від роботи час не полишає улюбленої справи: займається перекладом документації, написанням посібників та популярних статей. Ці роботи можна знайти у вільному доступі на сторінках віртуальної енциклопедії на ресурсі http://www.xgu.ru.
Завжди приємно, коли викладач розуміє студентів і відкритий до спілкування з ними, це набагато підвищує коефіцієнт їхньої співпраці, що Володимиру Миколайовичу вдається легко.