Вельмишановний Леоніде Михайловичу! У Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» навчаються та працюють близько 50 000 студентів, викладачів та співробітників, а 14 000 студентів проживають у студмістечку університету. Першочерговим завданням адміністрації, студентських організацій університету та органів державної влади є створення належних умов для навчання, праці, проживання та відпочинку студентської молоді, викладачів та співробітників нашого університету.

На жаль, останнім часом це завдання ускладнюється активним встановленням малих архітектурних форм (павільйонів та наметів) по периметру території НТУУ «КПІ» в Солом’янському районі м. Києва, а саме:

  1. На проспекті Перемоги в районі метро «Політехнічний інститут» напроти пам’ятника студентам, викладачам КПІ, які не повернулися з Великої Вітчизняної війни. Встановлені МАФи та намети створюють перешкоду в огляді пам’ятника, рекламують та реалізовують алкогольні та слабоалкогольні напої.
  2. На розі вулиць Борщагівська і Виборзька напроти гуртожитку № 10 НТУУ «КПІ». Без дозволу КМДА встановлено намет «Оболонь», який буде реалізовувати алкогольні та слабоалкогольні напої.

Такі рішення виконавчої влади м. Києва, на нашу думку, не сприяють зміцненню здоров’я молоді і трудового потенціалу нації, значно погіршують криміногенну ситуацію на території нашого університету.

Неодноразові звернення ректора НТУУ «КПІ» (№0001/703 від 27.07.2009 року та №0001/757 від 13.08.2009 року) фактично залишилися поза увагою.

У зв’язку з цим просимо Вас особисто втрутитись у розв’язання цієї проблеми та допомогти в знесенні малих архітектурних форм (відміні дозволів на встановлення МАФів) на прилеглій до НТУУ «КПІ» території.

З повагою,

Голова профкому студентів НТУУ «КПІ» В.Ю.Миронов,
Голова Студентської ради НТУУ «КПІ» О.М.Рощин,
Голова студентської ради студмістечка НТУУ «КПІ» М.О.Мазур

31 серпня 2009 року

Станом на 20 вересня під цим зверненням підписалося понад 8000 студентів НТУУ «КПІ». Підписні листи знаходяться у голів профспілкових бюро студентів, студентських рад факультетів/інститутів та студентських рад гуртожитків студмістечка.

Дата події