Незнайомий Хрещатик, або навіщо чекати до завтра?

Погожі останні дні – гарна пора для прогулянок на свіжому повітрі. А для тих, хто приїхав учитися в КПІ з інших міст, – можливість розпочати знайомство з Києвом, з його історичними місцями. Звідки? – Звичайно, з Хрещатика! Адже він – історичне місце навіть з традиційного погляду.

Для ранньої діагностики [онкологічних захворювань]

Основною проблемою в галузі охорони здоров’я є вчасна діагностика пацієнта. Виявити захворювання необхідно на ранній стадії, поки ще є можливість запобігти його розвитку та повернути людину до здорового стану.

Експертна рада з навчальних видань

З метою підвищення якості навчально-методичних праць у грудні 2005 року наказом ректора в нашому університеті створено Експертну раду з навчальних видань (ЕРНВ), до складу якої входять фахівці всіх інститутів та факультетів.

Чи може інженер недостатньо знати фізику?

Навряд чи хто-небудь ризикне заперечувати, що сучасний стан фізичних досліджень у будь-якій країні визначає рівень її технологій – нові ідеї та підходи не можуть народитися в надрах звичних методів і прийомів, тому саме фундаментальна підготовка є запорукою і рівня інженерної роботи, і рівня технологіч­них “ноу-хау”.

Мельниченко Анатолій Анатолійович. Мої перемоги – це мої студенти

У списку переможців конкурсу «Молодий викладач-дослідник» можна побачити ім'я директора науково-дослідного центру прикладної соціології «Соціоплюс», викладача факультету соціології, вченого секретаря НТУУ “КПІ” к.філософ.н. Анатолія Анатолійовича Мельниченка.

Терновий Максим Юрійович. Молодий доцент ІТС

М.Ю.Терновий народився в 1979 році. У 2002 році закінчив НТУУ «КПІ» по спеціальності «Інформатика», отримав кваліфікацію «магістр прикладної математики». У 2007 році здобув науковий ступінь кандидата технічних наук. Зараз обіймає посаду доцента кафедри інформаційно-телекомунікаційних мереж ІТС. Молодий викладач-дослідник ділиться з читачами «Київського політехніка» результатами своєї наукової діяльності.

Зустріч через 55 років випускників 1953 року металургійного факультету КПІ (нині – інженерно-фізичний)

Ця розповідь про випускників 1953 року металургійного факультету КПІ (нині – інженерно-фізичний), яких у випуску було 92. Уже п’ятдесят п’ять років сумлінно служать вони народному господарству. Багато води спливло за цей час.

Зустрічі у Польщі [з метою практичного тренування, ознайомлення та обміну досвідом]

Після міжнародної конференції студентів та молодих учених «Інтелект. Інтеграція. Надійність», що відбулася навесні в нашому університеті, представники Варшавського політехнічного університету (Польща) та Ханьянського університету (Сеул, Корея) пообіцяли провести аналогічні конференції у себе.