Ви є тут

Номер 12 газети "Київський політехнік" за 2008 рік



Телевізійний “Бізнес-чемпіонат”

2008.03.14 Телевізійний “Бізнес-чемпіонат”

На початку 2008 року на Першому національному каналі стартував новий телевізійний проект – всеукраїнський “Бізнес-чемпіонат”, у якому беруть участь студентські команди провідних вищих навчальних закладів України, серед них і команда НТУУ “КПІ”. “Бізнес-чемпіонат” базується на кейс-методі.



Фестиваль «Булат–2008»

Таланти КПІ 2012/2. Шеховцова Ірина, ФММ, cт.викладач КМ | Дорога у лісі | ІІІ місце у номінації "Живопис"

З 21 по 23 березня у м.Суми пройшов ХХ Міжнародний фестиваль авторської пісні «Булат–2008», у якому взяли участь близько 200 авторів з України, Росії, Білорусі, Молдови. Наш університет пред-



У центрі уваги – проблеми науки університетів

2008.03.13 засідання президії Ради проректорів з наукової роботи вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації

13 березня відбулося чергове засідання президії Ради проректорів з наукової роботи вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації та директорів наукових установ Міністерства освіти і науки України.



Співпраця з компанією Dow Chemical

2008.03.18 зустріч представників НТУУ “КПІ” та транснаціональної корпорації DOW Chemical Company

18 березня відбулася зустріч представників НТУУ “КПІ” та транснаціональної корпорації DOW Chemical Company.



Міжнародна складова дослідницького університету у 2007 році

Міжнародне співробітництво – невід’ємна складова діяльності НТУУ “КПІ”.



Франкофонія в КПІ

НТУУ “КПІ” вже давно плідно співпрацює з Посольством Франції в Україні. Про це свідчать численні спільні програми навчання, різноманітні культурні та просвітницькі конференції, форуми, ярмарки.



Від медицини до космічних технологій: ВИКЛАДАЧІ-ДОСЛІДНИКИ З ІХФ

Тематика наукової роботи кафедри хімічного, полімерного та силікатного машинобудування (ХПСМ) дуже різноманітна – від розробки полімерних матеріалів до математичного моделювання та дослідження захисних оболонок атомних реакторів.



Міжнародна конференція на ФЛ

Рівень володіння іноземною мовою або мовами є одним із проявів інтелектуального рівня. Міжнародне спілкування випускників КПІ без мовного бар’єру є навчальною метою міжфакультетських кафедр іноземних мов, досягнення якої потребує творчого підходу.



Наш студент Лі Ю Е

Китай. http://www.intravel.es/en/programs/tours/china-express-tour

КПІ – вуз багатонаціональний, вчаться тут представники різних країн, відстань до яких від України вимірюється тисячами кілометрів. Здобувають іноземні студенти знання на однаковому рівні з українськими – такі ж пари, такі ж розрахункові й однакові іспити.



Інноваційний тиждень у Швеції

У лютому 2008 р. переможці студентського «Конкурсу ідей – 2007»: Владислав Цигода (ФЕЛ), Олена Кучерявенко (ФБТ), Вікторія Дідок (ФММ), Віолетта Маньковська (ФММ) та переможець «Конкурсу ідей – 2006» Євген Кисляк (ФММ) разом із командою Львівського національного університету ім.



ФБТ на радіо “Ера”

Непросте питання доводиться вирішувати абітурієнтам України, обираючи майбутню спеціальність та вищий навчальний заклад, де вони будуть її опановувати.



Підведено підсумки конкурсу молодих енергетиків “Молодь – енергетиці України – 2007”

2008.03.20 Підведено підсумки конкурсу молодих енергетиків “Молодь – енергетиці України – 2007”

В урочистій обстановці 20 березня в НТУУ “КПІ” було підведено підсумки та нагороджено переможців VI Всеукраїнського конкурсу “Молодь – енергетиці України – 2007”.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій