Телевізійний “Бізнес-чемпіонат”

На початку 2008 року на Першому національному каналі стартував новий телевізійний проект – всеукраїнський “Бізнес-чемпіонат”, у якому беруть участь студентські команди провідних вищих навчальних закладів України, серед них і команда НТУУ “КПІ”. “Бізнес-чемпіонат” базується на кейс-методі.

Фестиваль «Булат–2008»

З 21 по 23 березня у м.Суми пройшов ХХ Міжнародний фестиваль авторської пісні «Булат–2008», у якому взяли участь близько 200 авторів з України, Росії, Білорусі, Молдови. Наш університет пред-

У центрі уваги – проблеми науки університетів

13 березня відбулося чергове засідання президії Ради проректорів з наукової роботи вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації та директорів наукових установ Міністерства освіти і науки України.

Франкофонія в КПІ

НТУУ “КПІ” вже давно плідно співпрацює з Посольством Франції в Україні. Про це свідчать численні спільні програми навчання, різноманітні культурні та просвітницькі конференції, форуми, ярмарки.

Від медицини до космічних технологій: ВИКЛАДАЧІ-ДОСЛІДНИКИ З ІХФ

Тематика наукової роботи кафедри хімічного, полімерного та силікатного машинобудування (ХПСМ) дуже різноманітна – від розробки полімерних матеріалів до математичного моделювання та дослідження захисних оболонок атомних реакторів.

Міжнародна конференція на ФЛ присвячена 110-й річниці КПІ

Рівень володіння іноземною мовою або мовами є одним із проявів інтелектуального рівня. Міжнародне спілкування випускників КПІ без мовного бар’єру є навчальною метою міжфакультетських кафедр іноземних мов, досягнення якої потребує творчого підходу.

Наш студент Лі Ю Е

КПІ – вуз багатонаціональний, вчаться тут представники різних країн, відстань до яких від України вимірюється тисячами кілометрів. Здобувають іноземні студенти знання на однаковому рівні з українськими – такі ж пари, такі ж розрахункові й однакові іспити.