Ви є тут

Фестиваль «Булат–2008»


Таланти КПІ 2012/2. Шеховцова Ірина, ФММ, cт.викладач КМ | Дорога у лісі | ІІІ місце у номінації "Живопис"

З 21 по 23 березня у м.Суми пройшов ХХ Міжнародний фестиваль авторської пісні «Булат–2008», у якому взяли участь близько 200 авторів з України, Росії, Білорусі, Молдови. Наш університет пред-

ставляли неодноразові переможці та лауреати фестивалів авторської пісні з НТУУ «КПІ» Кирило Бажин – студент ТЕФ (гр.ТЯ-41), дует «Експансія» у складі Георгія Торяника та Єгора Михайлика – студентів ХТФ (гр.ХМ-51) та автор цих рядків.

Першого дня наша делегація виступила з концертом у Сумському державному університеті. Цього ж дня у Театрі юного глядача пройшов концерт «Двацать лет спустя» клубу авторської пісні «Булат» та корифеїв авторської пісні – членів журі. У залі не було де яблуку впасти, і це ще раз доводить – авторська пісня потрібна людям, до неї тягнуться душею, вона допомагає крокувати життєвими шляхами.

На другий день у концертній залі «Ровесника» відбулося прослуховування учасників, а згодом і конкурсний концерт, який виявив переможців у номінаціях «Автор», «Виконавець», «Композитор», «Поет» та інших. Заключний гала-концерт за участю почесних гостей, лауреатів та членів журі проходив у Палаці культури СМПО ім.Фрунзе. Від нашого університету в ньому виступив автор цих рядків із піснею «Оседлать бы облако...».

Фестиваль пройшов у теплій дружній атмосфері. Він подарував нові враження, відкрив нові таланти, підніс учасників на вищий рівень духовності. Організатори запросили представників КПІ взяти участь у фестивальному святі й наступного року. Тож до зустрічі, «Булат ХХІ»!

Наприкінці квітня в нашому університеті планується проведення концерту авторської пісні «Весняний камертон». Усіх бажаючих запрошуємо пройти прослуховування в аудиторії 704 корп. 22 (тел. 241-76-26).

Автор: В.П.Пушкін, завідувач лабораторій кафедри інженерної екології (ІЕЕ), художній керівник галереї-клубу «ЕХО»

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій