Семінар INTAS з геноміки/протеоміки та енергетики

Міжнародна організація сприяння співпраці з науковцями країн СНД (INTAS) спільно з Інформаційним центром співробітництва з ЄС у сфері науки та технологій 6–8 вересня на базі НТУУ “КПІ” провели семінар “Проміжний огляд проектів INTAS, започаткованих у 2005 р. з геноміки/протеоміки та енергетики”.

Шведські канікули за програмою Visby

Існує багато способів цікаво й корисно провести літо: поїхати на море (в гори, на дачу), навідатись до родичів (друзів, знайомих), нарешті дочитати книжку (навчитись кататись на велосипеді, стрибнути з парашутом)… А ще можна на два тижні потрапити до літньої школи.

УРАН – GEANT2: перспективи співпраці

Нещодавно наша газета повідомляла про те, що 27 червня 2007 року в Лондоні було підписано угоду про підключення науково-освітньої мережі УРАН до пан’європейської науково-освітньої мережі GEANT2.

Клас “Яблуко” у ВПІ

4 вересня у Видавничо-поліграфічному інституті було відкрито перший в Україні навчальний клас фірми Apple Macintosh. На відкритті були присутні директор ВПІ проф.

Математична олімпіада в Тегерані

Щоліта київські політехніки беруть участь у кількох міжнародних математичних олімпіадах. І щоразу показують високі результати та привозять додому заслужені нагороди на радість й утіху рідним і викладачам та на гордість країні.

Візит корейської делегації в НТУУ "КПІ"

4–6 вересня 2007 року в НТУУ “КПІ” з метою ознайомлення зі станом розвитку інформаційних технологій в Україні та вивчення можливості заснування Українсько-корейського центру інформаційних технологій при НТУУ “КПІ” перебувала делегація Республіки Корея.

Відповіді на запитання, які були подані керівництву КПІ на сесії професорсько-викладацького складу 30 серпня 2007 р.

– Ситуація: потокова лекція, 55 студентів-українців, які бажають слухати лекцію українською мовою, та 5 студентів-іноземців, які розуміють лише російську. Читати іноземцям окремо немає можливості через брак коштів. Якою мовою читати лекції?