Клас “Яблуко” у ВПІ

4 вересня у Видавничо-поліграфічному інституті було відкрито перший в Україні навчальний клас фірми Apple Macintosh. На відкритті були присутні директор ВПІ проф. П.О.Киричок, проректор з міжнародних зв’язків НТУУ “КПІ” член-кореспондент НАН України С.І.Сидоренко, перший заступник голови Державного комітету телебачення та радіомовлення України А.Л.Мураховський, представники фірм MaC House, Epson, Apple Macintosh, студенти та викладачі ВПІ.

Ідея створення такого класу у ВПІ виникла після поїздки делегації ВПІ до Москви на святкування 75-річчя Московської академії друку. Саме там було відкрито подібний навчальний клас фірми Apple Macintosh.

Усього у 8-й корпус ВПІ закуплено вісім графічних станцій з унікальною технологією “all in one”, тобто все в одній комп’ютерній панелі. Комп’ютери дозволяють забезпечити навчання студентів найсучасніших поліграфічних технологій. Також у цьому класі можна проводити відеоконференції та дистанційне навчання, які ВПІ планує здійснювати разом з Московським державним університетом друку та Вуппертальським університетом (Німеччина).

Працювати на цьому сучасному обладнанні будуть студенти кафедр репрографії, технології поліграфічного виробництва та кафедри графіки. Також планується навчання викладачів і студентів ВПІ на фірмах, що надали комп’ютерне обладнання для класу, для отримання сертифікатів.

До кінця цього року у ВПІ планується відкриття ще одного комп’ютерного класу, а також літографської лабораторії.

Sep 25, 2007 || Автор: Майя Заховайко