4–6 вересня 2007 року в НТУУ “КПІ” з метою ознайомлення зі станом розвитку інформаційних технологій в Україні та вивчення можливості заснування Українсько-корейського центру інформаційних технологій при НТУУ “КПІ” перебувала делегація Республіки Корея.

До складу делегації входили: Хо Сун Чоль – Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні, Ан Чоль У – перший секретар та консул Республіки Корея, Лі Ге Гюн – директор Корейської агенції міжнародної співпраці, співробітники агенції, ІТ-спеціалісти.

Корейська делегація ознайомилась з інфраструктурою НТУУ “КПІ”. Зокрема відвідала Державний політехнічний музей України при НТУУ “КПІ” та Науковий парк “Київська політехніка”.

Відбулася зустріч делегації з керівництвом університету. Ректор НТУУ “КПІ” М.З.Згуровський і перший проректор Ю.І.Якименко розповіли про історію і сьогодення університету. Завідувач кафедри САПР ІПСА проф. А.І.Петренко виступив з презентацією “Інформаційні ресурси НТУУ “КПІ”, а завідувач кафедри обчислювальної електроніки проф. Г.М.Луцький розповів про перспективи реалізації проекту “Українсько-корейський центр інформаційних технологій”. Представники делегації Республіки Корея і НТУУ “КПІ” обговорили хід підготовки проекту щодо розвитку ІТ-технологій та заснування Центру інформаційних технологій при НТУУ “КПІ”.

Sep 25, 2007 || Автор: Інф “КП”

Дата події