Як я потрапив в інженерію

Привіт! Мене звати Микита, і в цій статті я хочу поділитися своєю історією: як я обрав інженерію, вступив до КПІ та пройшов свій, хоч і поки невеликий, але вже цікавий шлях.

Студентка НН ІАТЕ Тетяна Гаврилюк про творчість, математику і страх

Щорічний конкурс "Таланти КПІ" є помітною подією в мистецькому житті КПІ ім. Ігоря Сікорського. Роботи, представлені тут, як правило, вирізняються досконалістю і довершеністю. Часом, розглядаючи їх, і не подумаєш, що створили їх не професійні митці – художники, майстри декоративно-прикладного мистецтва, фотохудожники, а талановиті аматори – студенти, науковці, працівники університету. Є чимало авторів, чиї імена зустрічаються в переліку переможців конкурсу рік у рік. Це свідчить про їхню зростаючу майстерність, прагнення вдосконалюватися та радувати поціновувачів і прихильників новими витворами.

Наука без кордонів: участь студенток ФМФ у програмах академічної мобільності

Стратегія розвитку КПІ ім. Ігоря Сікорського передбачає підвищення рівня академічної мобільності студентів і викладачів через програми міжнародних обмінів, літні школи, стажування тощо. Це один із пріоритетних напрямів діяльності університету задля поглиблення інтернаціоналізації та інтеграції учасників освітнього процесу в міжнародний освітньо-науковий простір, підвищення якості освіти та ефективності наукових досліджень, а також забезпечення конкурентоспроможності на ринку освітніх послуг.

Нова послуга бібліотеки КПІ "Стюард даних"

У березні 2025 року Науково-технічна бібліотека КПІ запропонувала дослідникам нову послугу "Стюард даних" (https://www.library.kpi.ua/open-science/styuard-danyh/).

Її впровадження стало можливим завдяки участі КПІ ім. Ігоря Сікорського у проєкті Erasmus+ Open4UA – Відкрита наука для системи вищої освіти.

Робочі групи з гендерної рівності: напрями діяльності визначено

20 червня відбулася установча зустріч керівників робочих груп з гендерної рівності факультетів, навчально-наукових інститутів КПІ ім. Ігоря Сікорського. Вона пройшла під головуванням проректорки з навчальної роботи університету Тетяни Желяскової.

Якщо триматимемося гуртом, подолаємо всі труднощі!

Війна проникла в душі педагогів і науковців, інженерно-технічних працівників, студентів нашого університету з першого дня початку загарбницької агресії з боку російської федерації. Проте дух опору, що міцніє щодоби через борню за свободу України від наступу кровожерливих зайд, незнищенний.

Зустріч у ДПМ з телеведучою Анастасією Красницькою

Життєва аксіома: у дитинстві особливо запам'ятовуються зустрічі з відомими творчими особистостями. Майже двогодинний урок-діалог, який провела сьомого червня ведуча телеканалу "Київ24", викладачка Київського національного університету культури і мистецтв (КНУКіМ) журналістка Анастасія Красницька для учнів медіа школи з Василькова (Київщина) та вихованців інформаційно-творчого агентства "Юн-прес" (Київський палац дітей та юнацтва), було присвячено відзначенню Дню журналіста. Пані Анастасія має 15-річний професійний досвід роботи на телебаченні (понад чотири тисячі годин роботи у прямих ТБ-ефірах).

Підписка на Київський політехнік

Бібліотечка газети «Київський політехнік»

Бібліотечка газети «Київський політехнік» надає читачам доступ до книжкових видань, підготовлених співробітниками редакції та дописувачами газети. Деякі з них вже вийшли друком на папері, інші поки що можна прочитати лише в електронному варіанті. Це книжки з історії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», біографії великих науковців, збірки публікацій газети різних років з різноманітної тематики тощо. Редакція газети планує час від часу поповнювати бібліотечку. Про нові надходження ми повідомлятимемо в газеті та на її Інтернет-сторінках.