Кожний з документів періоду радянської українізації 1920-х – початку 1930-х років, який зберігся, є неабиякою цінністю. У Науково-технічній бібліотеці університету також є такі видання. Про них ця розповідь.
Наша газета вже писала про книгу "КПІ. Друге століття. Продовження традицій", що її було видано до 125-річного ювілею Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".
До 125-річного ювілею Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" видано книгу, присвячену його історії та сьогоденню. Вона називається "КПІ: друге століття. Продовження традицій".
У Бібліотеці КПІ відбулася презентація книги, що розповідає про захисників «Азовсталі», які вистояли проти однієї з найбільших армій світу. Авторка — випускниця НН ФТІ українська поетеса Анастасія Дмитрук.
Франкфуртський книжковий ярмарок – одна з найважливіших щорічних європейських книжкових подій, що традиційно збирає тисячі учасників із десятків країн світу. Після двох років карантинних обмежень 2022-й повернув його до звичного формату проведення.
Михайло Згуровський у співпраці з видавничим домом «АртЕк» створили унікальне видання, присвячене піонерам авіа- й ракетобудування, імена яких вписано в історію Київської політехніки.
У відділі рідкісних і цінних документів Науково-технічної бібліотеки КПІ ім. Ігоря Сікорського зберігаються не лише книги з природничих і технічних наук. Тут є й філософські, соціально-економічні видання та твори художньої літератури.
Я пишаюся тим, що вже понад 58 років працюю в кращому технічному університеті України. Звичайно, стежу за всіма публікаціями, присвяченими його історії та сьогоденню.