Книговидання

На книжковому форумі: для дітей та дорослих

Форум видавців у Львові – одна з масштабних культурних подій в Україні. Щорічно тут презентуються сотні книжкових новинок та відбуваються десятки  творчих зустрічей. Цьогоріч у вересні відбувся 25-й, ювілейний, форум, тема якого – Свобода. 

Раритетні видання з нарисної геометрії

Студенти першого курсу практично всіх факультетів протягом березня – квітня ознайомилися з виставкою раритетних видань з нарисної геометрії, яку було розгорнуто в залі рідкісних та цінних видань НТБ НТУУ "КПІ".

Українізація вищої технічної школи 20–30-х рр. ХХ ст. на прикладі КПІ

Тривалий час у вищій технічній школі України в навчальному процесі здебільшого вживали російську мову. Саме російською друкували більшість підручників та посібників, основну наукову та довідкову літературу, якою послуговуємося й досі.

Студенти ВПІ на Форумі видавців 2011

Кожної осені у Львові проходить Форум видавців – унікальне поєднання виставкових, ярмаркових, просвітницьких заходів, мистецьких та культурних акцій. Усі вони скеровані на сприяння книговиданню в Україні та піднесення престижу української книги в суспільстві.

Святкуємо День книги та авторського права

Своїм святом День книги по праву вважають автори, видавці, вчителі, бібліотекарі й усі, хто причетний до книжкової справи. Його відзначають у 190 країнах світу. Вперше відсвяткували в 1996 р. в Каталонії (Іспанія), де уже понад 80 років існує традиція дарувати в день святого Георгія троянди і книжки тим, кого любиш.

Художники політехнічного інституту - майстри Її Величності Книги

У ВПІ зростають справжні майстри Її Величності Книги. Навчаючись на спеціальності “Графіка”, студенти знайомляться з усіма тонкощами художньо-технічного оформлення друкованої продукції, самостійно добирають матеріали для майбутніх видань, малюють ілюстрації, розміщують полоси набору, верстають.