Архітектура

На перетині макро- та мікросвітів: новий мурал у КПІ

На стінах корпусу №18 з боку вулиці Борщагівської з'явився новий мурал. Звісно, він не проявився на бетонній площині будівлі сам по собі: його створив відомий французький художник, майстер стріт-арту з Ліона Nelio.

Микола Шехонін: зодчий, художник і …викладач КПІ

Влітку минулого року виповнилося 50 років з дня смерті надзвичайно цікавого архітектора і художника Миколи Шехоніна. Роковин цих ніхто не помітив. А колись він був дуже відомим у Києві архітектором й побудував кілька знакових для української столиці  об'єктів.

"Prestissimo", "Цегла", "Золота зірочка" та інші…

За зовнішнім виглядом, художнім оздобленням і планувальними рішеннями будівлі різних проєктів дуже відрізнялися один від одного. Різноманітність у розв'язанні поставленого завдання продемонструвала, як було вказано у висновках Комісії,  "багатство фантазії, талант і досвідченість п.п. конкурентів і значною мірою ускладнило роботу Комісії Суддів".

Театр без обличчя

Саме так називають київські екскурсоводи нову будівлю Театру на Подолі. Вважається, що сучасна архітектура дозволяє глядачеві отримувати задоволення від того, що відбувається на сцені, і не відволікатися на убранство.

Про підсумкове засідання робочої групи з питань розвитку майнового комплексу університету в період 1972 – 2019 рр.

22 лютого відбулося підсумкове засідання робочої групи з питань розвитку майнового комплексу університету в період 1972– 2019 рр., створеної для перевірки інформації, наведеної в лекції Семена Широчина "Архітектура КПІ ім.

Київ очима митців

Виставка, що відкрилася 4 грудня в Центрі культури і мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського, не залишить байдужим жодного глядача. Адже акварелі й графічні аркуші сорока художників і архітекторів, роботи яких експонуються на ній, присвячено Києву.

Зодчі КПІ: знати і пам'ятати

Меморіальна дошка з іменами трьох зодчих, які зробили найвагоміший внесок у розбудову КПІ ім. Ігоря Сікорського впродовж усіх років його існування, нещодавно з'явилася на вході до його історичного першого корпусу.

1980-1986: Розбудова матеріально-технічної бази інституту

У 1981—1985 рр. було завершено першу чергу в розбудові матеріально-технічної бази інституту. Серед збудованого — великий навчальний корпус, актовий зал, спортивний комплекс, дитячий комбінат для дітей студентів і співробітників, студентський сімейний гуртожиток, два житлові будинки для викладачів тощо.