Щотижнева газета "Київський політехнік"

Газета "Київський політехнік" видається з 21 квітня 1927 р. Редакція:

  • Головний редактор - Д.Л.Стефанович
  • Провідні редактори - В.М.Ігнатович, Н.Є.Ліберт

Адреса: Вул. Політехнічна, 14, корпус №16, кімната №126 (2-й поверх).
Телефон: (044) 204-85-95, дайджест Київського політехніку

🎥 КПІ співпрацюватиме з JETRO

17 липня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація Японської організації зовнішньої торгівлі JETRO на чолі з її керівниками – виконавчим віцепрезидентом JETRO Казуя Накаджо та директором JETRO Ukraine Тетсуо Шібата.

У КПІ відбувся буткемп "Наука та інновації заради відродження України"

КПІ ім. Ігоря Сікорського продовжує серію буткемпів, спрямованих на відновлення України, у межах міжнародного проєкту RESCUU. Після успішни торішніх буткемпів, у липні ц.р. в університеті було проведено буткемп "Наука та інновації заради відродження України".

Шість проєктів від учасників Літньої школи «Формування міського середовища для завтрашнього дня»

На початку липня 2024 року в "розумному укритті" Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І. Денисенка КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася Літня школа "Формування міського середовища для завтрашнього дня".

Олександр Мирончук. Тут народжується майбутнє

Лідер технічної освіти України – КПІ ім. Ігоря Сікорського активно співпрацює із зовнішніми партнерами з метою оновлення навчально-лабораторної бази та впроваджує освітні програми, адаптовані до запитів ринку праці і високотехнологічного бізнесу. Уже кілька років на РТФ працює лабораторія "Datacom", обладнана потужним сучасним обладнанням Huawei. Навчатися в ній можуть не лише студенти-радіотехніки, а й КПІшники з інших факультетів.

🎥 Рекордний "PolyІTAN-1": 10 років на орбіті

10 років – строк чималий навіть у житті людини. Що вже там казати про унікальний зразок нової техніки, який безперервно працює вже понад 10 років – при тому, що його розробники навіть не сподівалися на те, що він зможе функціонувати більше року-двох.

Еліо Саля в КПІ: ще одна адреса

Серед численних київських будівель, декор яких було виконано Еліо Саля , в літературі згадується також і головний корпус КПІ ім.Ігоря Сікорського. Проте цілком забутими нині є роботи, зроблені італійським майстром у механічних майстернях КПІ.

Почесний донор України Віталій Татарчук: "У такий спосіб я, до певної міри, повертаю свій борг"

Завідувач науково-дослідного відділу історії КПІ Державного політехнічного музею імені Бориса Патона Віталій Татарчук про те, чому він вирішив стати донором, і чим відрізняється  життя донора від життя пересічної людини.

Інноваційні матеріали та біомеханічні медичні системи досліджують у ММІ

Науковий студентський гурток "Експериментальні дослідження нових матеріалів та біомеханічних систем", який працює на кафедрі динаміки і міцності машин та опору матеріалів Навчально-наукового механіко-машинобудівного інституту, є прикладом важливої діяльності молодих учених і студентів зі створення протезів для поранених бійців та всіх, кому потрібна хірургічна операція для відновлення рухливості.

🎥 Візит Міністра освіти, культури, спорту, науки та технологій Японії Масахіто Моріяма

29 липня КПІ відвідав Міністр освіти, культури, спорту, науки та технологій Японії Масахіто Моріяма. Його супроводжували Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Кунінорі Мацуда та заступниця гендиректора директорату міжнародної співпраці Міністерства освіти і науки України Стелла Шаповал.

Підписка на Київський політехнік