Зустріч у ДПМ з телеведучою Анастасією Красницькою

Життєва аксіома: у дитинстві особливо запам'ятовуються зустрічі з відомими творчими особистостями. Майже двогодинний урок-діалог, який провела сьомого червня ведуча телеканалу "Київ24", викладачка Київського національного університету культури і мистецтв (КНУКіМ) журналістка Анастасія Красницька для учнів медіа школи з Василькова (Київщина) та вихованців інформаційно-творчого агентства "Юн-прес" (Київський палац дітей та юнацтва), було присвячено відзначенню Дню журналіста. Пані Анастасія має 15-річний професійний досвід роботи на телебаченні (понад чотири тисячі годин роботи у прямих ТБ-ефірах).

"Кубок нескорених" з футболу виборювали чотири команди

5 червня на стадіоні Спорткомплексу КПІ відбувся черговий "Кубок нескорених" з футболу на підтримку ЗСУ. У змаганнях взяли участь 4 команди – "Політехнік", "Збірна ІСЗЗІ", "210 ОШП" (команда 210 окремого штурмового полку ЗСУ), "Збірна поліції Солом'янського району".

Посол Ізраїлю Міхаель Бродський: "Завжди приємно спілкуватися з друзями"

З Ізраїлем і його громадянами Україну та українців пов'язують тисячі міцних ниток. У когось із нас там живуть давні друзі, в інших – родичі, хтось співпрацював з науковцями чи бізнесменами цієї країни, хтось – їздив туди на відпочинок або на лікування. Отож зустрічі з представниками Ізраїлю завжди бувають теплими й цікавими для їхніх учасників. Не стала винятком і зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні Міхаелем Бродським, яка відбулася 5 червня.

Впровадження ШІ в публічне управління: плюси та мінуси

Штучний інтелект, або просто ШІ, стрімко входить у життя кожної сучасної людини. Причому навіть тоді, коли вона про це не підозрює: під час отримання телефоном якихось довідок чи консультацій, користування "розумними" гаджетами та серфінгу в соціальних мережах, вирішенні фінансових питань, перегляду гарних малюнків і цікавих відео, навчання і так далі й далі.

Науково-технічні конференції на ПБФ набирають обертів

Традиційно ближче до завершення навчального року і вже двадцять четвертий раз на приладобудівному факультеті КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася Міжнародна науково-технічна конференція "Приладобудування: стан і перспективи".

Нові можливості дуальної освіти: КПІ ім. Ігоря Сікорського розширює співрацю з Melexis-Україна

Два важливі документи уклали 14 травня очільники КПІ ім. Ігоря Сікорського та Дочірнього підприємства "Мелексіс-Україна". Перший – Меморандум про співпрацю – скріпили підписами ректор університету Анатолій Мельниченко і директор підприємства Євген Васюр. Євген Васюр також підписав другий документ – договір про співпрацю щодо організації дуальної форми здобуття вищої освіти. Від КПІ свій підпис під договором поставила проректорка з навчальної роботи Тетяна Желяскова.

Стажування в компанії Ajax Systems: для чого, для кого і з якими перспективами

Компанія Ajax Systems у межах ініціативи Ajax Next та в партнерстві з КПІ ім. Ігоря Сікорського вже втретє проводить Mechanical Internship – стажування для студентів університету. Заняття за його програмою розпочато 4 березня, а завершаться вони наприкінці семестру. Для участі відібрано 17 студентів різних факультетів університету. Редакція "Київського політехніка" поспілкувалася з представниками компанії, факультету та одним із випускників програми, щоби краще дізнатися про те, для чого проводиться таке практичне навчання, чого мають навчитися стажери, і які перспективи матимуть ті, хто успішно пройде усю програму.

XVI Міжнародна конференція "Інновації молоді в машинобудуванні"

XVI Міжнародна науково-технічна конференція молодих вчених та студентів "Інновації молоді в машинобудуванні", що відбулась у змішаному форматі (очно та онлайн)  у Державному політехнічному музеї КПІ ім. Ігоря Сікорського, мала широку тематику доповідей.

Підписка на Київський політехнік

Бібліотечка газети «Київський політехнік»

Бібліотечка газети «Київський політехнік» надає читачам доступ до книжкових видань, підготовлених співробітниками редакції та дописувачами газети. Деякі з них вже вийшли друком на папері, інші поки що можна прочитати лише в електронному варіанті. Це книжки з історії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», біографії великих науковців, збірки публікацій газети різних років з різноманітної тематики тощо. Редакція газети планує час від часу поповнювати бібліотечку. Про нові надходження ми повідомлятимемо в газеті та на її Інтернет-сторінках.