Навчання

Умови для іноземців у КПІ. Лояльність. Мова. Ставлення. Студент 1-го курсу ІПСА. CAMPUS

🌐 Чому іноземці вступають до КПІ? 🎰 Що треба пройти перед зарахуванням на перший курс? ❎ Чи є потурання з боку викладачів і як до них ставляться одногрупники? 🤸🏻🆘 Як викручуються на парах, не знаючи української мови? 🏢Чи може КПІ конкурувати з іноземними ЗВО?

Smart Shelter. КПІшники навчатимуться під землею? Олена Балан, 3-й курс ІЕЕ. CAMPUS

Укриття майбутнього — для КПІшників. Як виникла ідея інноваційного проєкту? Де розташують смартукриття? Скільки людей зможе вмістити Smart Shelter? Що забезпечить електрику, чи буде там можливість харчуватися й ночувати? Скільки часу можна буде провести в укритті у разі загрози?

Навчання від київських рятувальників

Працівники ДСНС України провели навчання для студентів і співробітників КПІ в університетському студмістечку.

Політехнікам показали, як поводитися під час повітряних тривог, як уникати пожежі під час постійних вимкнень світла й безпечно евакуюватися.

«Осіння школа: „Моделювання, аналіз даних і цифрові технології в економічних дослідженнях“»

На кафедрі економічної кібернетики ФММ розпочався цикл інтерактивних лекцій українських і закордонних науковців.

Слухачі дізнаються багато нової інформації про сферу моделювання, Big Data й розвиток світових економічних тенденцій.

Стартував проєкт Ukraine Global Faculty

Професори з провідних університетів світу, топові експерти й підприємці читатимуть онлайн-лекції для українських студентів:

Навчання за програмою «Два дипломи» у Франції

Українсько-французький центр КПІ повідомляє, що триває конкурсний відбір студентів КПІ на навчання за програмою «Два дипломи» у Вищій школі передових технологій ENSTA-ParisTech.

Критерії відбору:

Навчання за програмою «Два дипломи»

Українсько-Французький центр запрошує студентів 4-го й 5-го курсів інженерних та економічних спеціальностей подавати документи на конкурсний відбір за програмою «Два дипломи» КПІ ім. Ігоря Сікорського і Вищою національною школою високих технологій — ENSTA ParisTech.