Навчання

МОН заявляє про готовність до відновлення занять у вишах, але з деякими обмеженнями

З вересня відновлять стаціонарні заняття навчальні заклади у тих регіонах, де ситуація з COVID-19 буде в межах норми. Про це під час візиту до КПІ ім. Ігоря Сікорського повідомив тимчасовий виконувач обов’язків міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Відеоконференція з Греноблем

15 квітня відбулася відеоконференція студентів і викладачів кафедри фізики металів Інженерно-фізичного факультету НТУУ «КПІ» з аспіранткою університету та, водночас, Інституту фізики Ренн (Франція) Мар’яною Вережак.

Навчання на двох факультетах (формах навчання)

Моя донька планує вступати до Вашого вишу одночано і на денну і на заочну форму навчання ( заповітна мрія). Чи практикується одночасне навчання на різних факультетах ( очна і заочна форма) з першого курсу? Порадьте, як доцільніше і краще поступати на заочну форму навчання на інший факультет з 1 чи 3 курсу? І як реагує керівництво вишу на відвідування студентом занять на денному відділенні на період складання екзаменаційної сесії на заочному відділенні? Чи не є це проблемою?

1. Так, можна подавати документи одночасно на денну і заочну форму навчання. І можна паралельно навчатися на різних факультетах/інститутах за згодою декана основного факультету (директора інституту), яку він дає на підставі рекомендації випускової кафедри з основної спеціальності.