Зустріч у ДПМ з телеведучою Анастасією Красницькою
Життєва аксіома: у дитинстві особливо запам'ятовуються зустрічі з відомими творчими особистостями. Майже двогодинний урок-діалог, який провела сьомого червня ведуча телеканалу "Київ24", викладачка Київського національного університету культури і мистецтв (КНУКіМ) журналістка Анастасія Красницька для учнів медіа школи з Василькова (Київщина) та вихованців інформаційно-творчого агентства "Юн-прес" (Київський палац дітей та юнацтва), було присвячено відзначенню Дню журналіста. Пані Анастасія має 15-річний професійний досвід роботи на телебаченні (понад чотири тисячі годин роботи у прямих ТБ-ефірах).
Посол Ізраїлю Міхаель Бродський: "Завжди приємно спілкуватися з друзями"
З Ізраїлем і його громадянами Україну та українців пов'язують тисячі міцних ниток. У когось із нас там живуть давні друзі, в інших – родичі, хтось співпрацював з науковцями чи бізнесменами цієї країни, хтось – їздив туди на відпочинок або на лікування. Отож зустрічі з представниками Ізраїлю завжди бувають теплими й цікавими для їхніх учасників. Не стала винятком і зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні Міхаелем Бродським, яка відбулася 5 червня.
Питання інженерії поверхні в авіадвигунобудуванні держава визнає серед найактуальніших
У відповідь на сучасні виклики та запити українського суспільства, а також задля забезпечення конкурентоспроможності України у світі, сприяння розвитку національного дослідницького потенціалу й інтеграцію до світового дослідницького простору, МОН проводить конкурси серед науковців з подальшим наданням фінансування на виконання передових фундаментальних досліджень, які передбачають постановку і розв'язання актуальних наукових проблем. "Київський політехнік" продовжує знайомити читачів з проєктами науковців нашого університету, що цього року отримали державне фінансування. Серед них – розробка дослідників НН ІМЗ ім. Є.О.Патона.
Юрій Коренюк з ВПІ: "Незаконно привласнені росією пам'ятки мають повернутися в Україну"
Протягом багатьох століть росія намагалася переписати українську історію, зокрема розграбовуючи об'єкти культурної спадщини України. За допомогою украдених артефактів країна-терорист століттями підживлювала імперські міфи про розмаїтість російської культури, тяглість її мистецької традиції, про "братність" України й росії та відсутність різниці між нашими народами.
Бібліотечка газети «Київський політехнік»
Бібліотечка газети «Київський політехнік» надає читачам доступ до книжкових видань, підготовлених співробітниками редакції та дописувачами газети. Деякі з них вже вийшли друком на папері, інші поки що можна прочитати лише в електронному варіанті. Це книжки з історії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», біографії великих науковців, збірки публікацій газети різних років з різноманітної тематики тощо. Редакція газети планує час від часу поповнювати бібліотечку. Про нові надходження ми повідомлятимемо в газеті та на її Інтернет-сторінках.