Для мене філософські курси в аспірантів КПІ – це завжди відкриття. Протягом 15 років – у заняттях з практичної риторики, нині – у роздумах про філософію науки. Відкриваються справжні скарби талантів і оригінальних думок у слухачів.
Вроцлав, третє після Варшави та Кракова за розміром місто у Польщі стало польсько-українським. За даними перепису 2021 року, населення Вроцлава становило 673 тисячі осіб. Але якщо до лютого 2022 р.
На хіміко-технологічному факультеті КПІ ім. Ігоря Сікорського пройшов шостий Всеукраїнський турнір юних хіміків імені академіка В.В.Скопенка, присвячений 125-річчю заснування нашого університету. Організатор турніру – Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.
"КП" продовжує публікувати інтерв'ю з науковцями КПІ, які у складі наукової групи під керівництвом Бориса Рассамакіна розробили, виготовили і підготували до космічного старту наносупутник "PolyITAN-НР-30".
Інноваційні прилади для медичної діагностики, створені на кафедрі акустичних та мультимедійних електронних систем (АМЕС) під керівництвом професора Сергія Найди, традиційно мають визнання та попит серед фахівців і отримують фінансування від спонсорів.
"Академічна мобільність є одним із пріоритетних напрямів діяльності університету з метою поглиблення інтернаціоналізації та інтеграції університету в український та міжнародний освітньо-науковий простір, підвищення якості освіти та ефективності наукових досліджень, а також забезпечення ко
Асоціація підприємств промислової автоматизації України (АППАУ) спільно з Київським політехнічним інститутом ім. Ігоря Сікорського виступили організаторами форуму технічних університетів з розвитку Індустрії 4.0 в Україні. Він уже традиційно проводиться саме в КПІ.