Номер 6 газети "Київський політехнік" за 2015 рік

Київський політехнік, 2015, № 6 (у .pdf форматі)

Вийшов з друку 6 номер щотижневої газети "Київський політехнік" за 2015 рік.

Переносна установка "Сова" очищає воду

Т.Ю.Нижник з переносною установкою для очистки води Сова

Серед переможців фестивалю "Sikorsky Challenge 2014", який проходив у НТУУ "КПІ" і зібрав кращі інноваційні проекти вітчизняних науковців, названо і розробку наукового співробітника лабораторії екотехнологій ХТФ Т.Ю.Нижника.

Дбаємо про майно й економимо ресурси [звіт ДАГР 2014]

Кампус КПІ. Корпус 1, Велика фізична - https://instagram.com/p/zLF-Ioys0u/

Головним завданням департаменту адміністративно-господарської роботи НТУУ "КПІ" є утримання й розвиток матеріально-технічної бази університету для забезпечення його навчальної й наукової діяльності та створення належних соціальних умов для студентів і співробітників.

За академічною програмою NUVOTON на радіотехнічному факультеті оновлено лабораторію мікроконтролерів

Кампус КПІ. 17 корпус. Лабораторія мікроконтролерів

З початку навчального року студенти радіотехнічного факультету вивчають мікроконтролери архітектури ARM Cortex M0 на макетах Nuvoton “Nu LB NUC140”.

Сергієнко Павло. Аспірант ФЕЛ отримав зразу два наукових ступеня

2015.01.19 Павло Сергієнко під час захисту дисертації

Факультет електроніки НТУУ "КПІ" приділяє багато уваги міжнародному співробітництву в науково-навчальній сфері.

На службі людини: вітчизняні металокерамічні рентгенівські трубки нового покоління

Рентгенівська діагностична трубка з обертовим анодом

Рентгенівське випромінювання знайшло широке застосування в медицині, металознавстві, кристалографії, хімії, біології та інших галузях. Рентгенівська діагностична апаратура, основним вузлом якої є рентгенівська трубка, дає можливість отримувати важливу інформацію про

КПІ у першій трійці Webometrics

Оприлюднено черговий рейтинг Webometrics, який є показником ступеня інтеграції університету у "світову павутину".

На засіданні профкому співробітників: 09.02.2015

2015.02.09 Виступає В.О. Корсаков

9 лютого 2015 року відбулось засідання профспілкового комітету співробітників НТУУ "КПІ". До порядку денного були включені наступні питання:

Пулюй-промені. До 170-річчя від дня народження Івана Пулюя

Іван Пулюй

Наукові та технічні успіхи людства у ХХ сторіччі важко уявити без використання невидимих променів, які називають рентгенівськими. Ці промені використовуються і в техніці, і в науці, і в медицині. Вперше їх отримав і застосував для отримання знімків наш співвітчизник Іван Пулюй...

Вітаємо Вадима Михайловича Локтєва!

Золота медаль імені В.І.Вернадського

Вітаємо завідувача кафедри загальної і теоретичної фізики НТУУ «КПІ», академіка НАН України Вадима Михайловича Локтєва, якого за видатні досягнення в галузі фізики високотемпературної надпровідності нагороджено вищою відзнакою Національної академії наук України – Золотою медаллю імені В.І.Вернадс

Семінар-нарада «Сучасні системи зв’язку подвійного призначення»

2015.02.17 Семінар-нарада «Сучасні системи зв’язку подвійного призначення»

17 лютого в НТУУ «КПІ» відбувся науково-практичний семінар-нарада «Сучасні системи зв’язку подвійного призначення».

Екскурсія ліцеїстів до Навчально-наукового центру «ЕКОТЕЗ»

2015.02.10 Екскурсія ліцеїстів до Навчально-наукового центру «ЕКОТЕЗ»

Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ» продовжив розширювати проект ДТЕК «Енергоефективні школи» через співпрацю з ТЕФ НТУУ «КПІ».

Нарада з питань розробки техніки оборонного призначення

2015.02.11 Нарада з питань розробки техніки оборонного призначення

11 лютого в НТУУ «КПІ» відбулася нарада, на порядок денний якої були винесені питання виконання науково-технічних розробок за комплексною програмою університету «Системи спеціального та подвійного призначення».