9 лютого 2015 року відбулось засідання профспілкового комітету співробітників НТУУ "КПІ". До порядку денного були включені наступні питання:
- Про поточний стан справ, пов'язаних з банком "Надра".
- Про пропозицію придбання земельних ділянок під забудову в Київській області.
- Про поточний момент.
- Про колдоговірну кампанію.
- Про надання грошової допомоги та створення стабілізаційного фонду профкому.
- Інформація Волонтерського батальйону КПІ.
З першого питання заступник голови профкому М.О.Безуглий поінформував присутніх про попередні домовленості з керівництвом банку "Надра", до якого була введена тимчасова адміністрація, про те, що після закінчення державного аудиту для співробітників та студентів НТУУ "КПІ" буде організована готівкова видача зарплатних та стипендіальних нарахувань, "завислих" на рахунках, у відділенні банку в навчальному корпусі №16. Очікується, що це розпочнеться через два місяці.
З другого питання порядку денного представники банку "Радикал" повідомили про можливість придбати земельні ділянки на околицях Києва під забудову ("Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд"). Зокрема, пропонуються ділянки в с.Колонщина та с.Мар'янівка Макарівського району, с. Білогородка Києво-Святошинського району, с. Крушинка Васильківського району. Під купівлю земельної ділянки банк "Радикал" пропонує кредит під фіксовану ставку 12% у гривні при 50% авансовому платежі. Додаткова інформація є у голів профспілкових бюро підрозділів, а також у заступника голови профкому О.І. Шейко.
З третього питання заступник голови профкому М.О. Безуглий повідомив, що згідно з пунктом 10 Прикінцевих положень Закону України № 76-VIII від 28.12.2014 р. у 2015 році максимальний місячний розмір заробітної плати працівників бюджетних установ обмежується 7-ма розмірами мінімальної заробітної плати. Для КПІ це фактично скорочує розмір заробітної плати професорам, завідувачам кафедр та деяким іншим категоріям працівників. Профком виступив категорично проти таких "новацій" влади, що порушують норму статті 22 Конституції України, і підтримав звернення Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України до Міністерств соціальної політики, юстиції та освіти і науки з вимогою дати роз'яснення з приводу правомірності запропонованих профспілкою варіантів збереження рівня оплати праці працівників ВНЗ.
Заступники голови профкому В.О.Корсаков та М.О.Безуглий надали інформацію про перебіг колдоговірної кампанії в університеті, зокрема, про перше засідання робочої комісії для ведення колективних переговорів щодо перевірки виконання колективного договору за період з квітня 2014 р. по квітень 2015 р. та укладення колективного договору на наступний період, яке відбулося 18 лютого 2015 р.
Далі за доповіддю заступника голови профкому В.О.Корсакова профком обговорив та схвалив рішення про надання грошової допомоги працівникам Державного політехнічного музею (ДПМ) при НТУУ "КПІ" та санаторію-профілакторію КПІ – членам профспілки, які в результаті непродуманих рішень влади (передача управління та фінансування ДПМ до органів місцевого самоврядування і припинення фінансування санаторіїв-профілакторіїв) залишились протягом січня-лютого фактично без заробітної плати. Також було обговорено і більшістю голосів підтримано рішення про створення на 2015 рік 2% стабілізаційного фонду профкому для підтримки працівників університету та реагування на подібні "реформаторські" рішення влади.
Наприкінці засідання представники Волонтерського батальйону КПІ поінформували про надходження та видатки станом на початок лютого 2015 р. та звернулись до відповідальних за волонтерську діяльність у підрозділах активізувати роботу та продовжити збір коштів на підтримку ЗСУ.