Номер 2 газети "Київський політехнік" за 2014 рік

Пам’яті видатного вченого та вчителя Артура Веніаміновича Праховника

2013.12.18 відкрито меморіальну дошку Артуру Веніаміновичу Праховнику

18 грудня 2013 р. в урочистій обстановці було відкрито меморіальну дошку видатному вченому, засновнику Інституту енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ «КПІ» Артуру Веніаміновичу Праховнику.

Зустріч з послом Китаю

2013.11.20 Зліва направо І.А.Огородник, С.І.Сидоренко, Чжан Сіюнь, Я.І.Кологривов

20 листопада 2013 року в Посольстві Китайської Народної Республіки в Україні відбулася зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла Китайської Народної Республіки в Україні Чжан Сіюня з проректором, директором Українсько-Китайського центру НТУУ "КПІ" проф.

Круглий стіл з перспектив "зеленої енергетики"

Таланти КПІ 2012/2. Ізволенська Ада Євгенівна | Ромашкове поле / ІІ місце у номінації "Живопис"

У листопаді 2013 р. кафедрою міжнародної економіки НТУУ "КПІ" було проведено круглий стіл з метою пошуку оптимального шляху розвитку альтернативної енергетики на основі біоресурсів.

Нові можливості від "Еразмус плюс"

Еразмус плюс

Майже два роки тому стало відомо, що освітні програми Європейської комісії змінять своє обличчя. І ось, 19 листопада 2013 року Європейський парламент ухвалив нову програму Європейського Союзу в галузі освіти, професійної підготовки, розвитку молоді та спорту.

Мініцький Анатолій В’ячеславович - фахівець з новітніх технологій

Фото. Мініцький Анатолій В’ячеславович

Молоді науковці Київської політехніки впевнено заявляють про себе: досліджують непізнане та використовують результати експериментів на практиці. Найкращі розробки отримують визнання, їх авторів відмічають преміями та грантами.

Варіації модерну та модернізації в Україні та світі

2013.11.28-29 Міжнародна конференція "Варіації модерну та модернізації: український соціум у контексті глобальних процесів"

З метою з'ясування, по-перше, що являє собою модерне суспільство, а по-друге, проблем, напрямів та перспектив модернізації українського соціуму кафедрою соціології ФСП НТУУ "КПІ" 28–29 листопада 2013 р.

Гордість факультету Наталія Пересипкіна

Фото. Пересипкіна Наталія

Є в КПІ факультет, де навчають найперспективнішої професії ХХІ століття – біотехнології. Наталія Пересипкіна – студентка 6-го курсу цього факультету, іменний стипендіат Верховної Ради України.

Олімпіада з інженерної графіки 2013

2013.12.5,20 Олімпіада з інженерної графіки

5 і 20 грудня 2013 року на кафедрі нарисної геометрії, інженерної  та комп'ютерної графіки фізико-математичного факультету відбулася загальноуніверситетська студентська олімпіада з дисципліни "Інженерна графіка", у якій взяли участь 279 студентів з 16 факультетів та інститутів університету: 1

Кафедра кібернетики хіміко-технологічних процесів - 40 років

Колектив КПІ. Співробітники кафедри кібернетики хіміко-технологічних процесів

10 січня 1974 року за наказом міністра вищої і середньої спеціальної освіти УРСР на хіміко-технологічному факультеті КПІ було створено кафедру кібернетики хіміко-технологічних процесів (КХТП).

Подарунки дітям на День Святого Миколая

2013.12.21 Благодійна поїздка до Білоцерківського дитячого будинку-інтернату

На День Святого Миколая малеча очікує подарунків. Дорослі ж цього дня мають можливість зробити диво, яке порадує дітей та зробить їхнє життя цікавішим.

Зимова казка в студмістечку

2014.01.01-14 Cвяткова новорічна атмосфера у стідмістечку КПІ

Починаючи з двадцятих чисел грудня у студмістечку запанувала святкова новорічна атмосфера. Студенти прикрашали корпуси своїх факультетів та рідні стіни гуртожитків, створюючи  власну "казку". Рік синього дерев'яного коня уже на підході, тож саме він став символом в оформленні гуртожитків.

У КПІ поселилися Діди Морози

2014.01.01 У КПІ поселилися Діди Морози

На площі Знань НТУУ "КПІ" завжди людно. Та з появою на ній невеличкого скверу охочих прогулятися там ще побільшало. Це місце полюбляють не лише студенти, але й дітвора з батьками.