Результати атестації студентів І-ІІІ курсів у весняному семестрі 2013/2014 н.р.

Зважаючи на об'єктивні обставини, пов'язані зі складною ситуацією в державі, адміністрацією університету було прийнято рішення щодо зміни графіку навчального процесу та проведення єдиної семестрової атестації у весняному навчальному семестрі з 22 по 26 квітня 2014 р.

Аспірантські читання пам'яті А.В.Праховника

16-17 квітня 2014 р. в Інституті енергозбереження та енергоменеджменту були проведені ІІ Аспірантські читання пам'яті заслуженого діяча науки і техніки України, доктора технічних наук, професора Артура Веніаміновича Праховника.

І Міжнародна науково-практична конференція "Мови професійної комунікації: лінгвокультурний, когнітивно-дискурсивний, перекладознавчий та методичний аспекти"

17 квітня 2014 року в НТУУ “КПІ” відбулася І Міжнародна науково-практична конференція "Мови професійної комунікації: лінгвокультурний, когнітивно-дискурсивний, перекладознавчий та методичний аспекти", організатором якої виступила кафедра теорії, практики та перекладу французької мови факультету л

Удосконалення з ESTIEM

22-28 квітня 2014 року в столиці Туреччини, Стамбулі, пройшли чергові збори студентської організації ESTIEM (European Students of Industrial Engineering and Management), на яких були присутні представники 60 країн Європи та Азії.

Двічі стипендіатки з ІХФ

Ці наполегливі та завзяті дівчата з інженерно-хімічного факультету другий раз поспіль удостоєні стипендії ректора.

Змагання з волейболу за програмою Спартакіади 2014

Змагання з волейболу за програмою Спартакіади НТУУ "КПІ" відбулися у спорткомплексі нашого університету. Лаври переможців і овації публіки дісталися волейболістам ІЕЕ. Цей успіх для "чорно-зелених" став не першим в їхній історії.