Аеробіка 2014

Змагання з аеробної гімнастики на першість факультетів за програмою Спартакіади НТУУ "КПІ" відбулися в залі аеробіки та фітнесу ЦФВС 15 квітня. У них взяли участь 105 осіб (27 команд) з ВПІ, ФБМІ, ІПСА, ІЕЕ, ФСП, ІХФ, ФМФ, ХТФ, ФЛ, ПБФ, ФММ, ФТІ, ФІОТ, ФПМ. 

Спортивна гімнастика 2014

Змагання зі спортивної гімнастики в рамках Спартакіади НТУУ "КПІ" відбулися 10 квітня. В них взяли участь 84 студенти з 21 факультету. Переможців визначали в індивідуальному і командному заліках.

Засідання Наглядової ради міжнародного проекту

24 квітня 2014 року в НТУУ "КПІ" відбулось засідання Наглядової ради проекту "Закладення основи інфраструктури просторових даних: забезпечення бази в українському уряді для підтримки стабільного економічного зростання", який здійснюється за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ, тор

Премія НАНУ – студентці ФБТ

Студентка факультету біотехнології і біотехніки Марія Сливець (гр. БМ-81м) перемогла в конкурсі студентських наукових робіт у відділенні загальної біології Національної академії наук України.

Взаємокорисна співдружність з німецькою фірмою "Хайденхайн"

Кафедра конструювання верстатів та машин ММІ ефективно співпрацює з німецькою  фірмою "Хайденхайн", яка спеціалізується на виготовленні систем керування для верстатів з ЧПК, високоточних вимірювань лінійних та кутових переміщень, засобів цифрової  індикації  та іншого обладнання дл