Змагання зі спортивної гімнастики в рамках Спартакіади НТУУ "КПІ" відбулися 10 квітня. В них взяли участь 84 студенти з 21 факультету. Переможців визначали в індивідуальному і командному заліках. До програми сучасної чоловічої спортивної гімнастики входять вільні вправи, вправи на поперечині, паралельних брусах, кільцях, гімнастичному коні та опорні стрибки. Програма жіночої спортивної гімнастики складається із вільних вправ, вправ на різновисоких брусах, колоді та опорного стрибка.

Спортивна гімнастика не тільки сприяє фізичному розвитку організму – це сила м'язів, витривалість, спритність, гнучкість, стрибучість, і дуже важлива координація рухів. Гімнастика формує правильну поставу, від якої залежить загальне здоров'я організму. Завдяки наполегливості та цілеспрямованості, студенти НТУУ "КПІ", які почали займатися гімнастикою тільки в університеті, гідно представили свої команди та факультети в цьому складнокоординаційному виді спорту.

Змагання обслуговувала суддівська бригада у складі викладачів кафедри фізичного виховання та запрошених гостей з Київського педуніверситету ім. Б.Грінченка й Національного університету фізичного виховання і спорту України. Головний суддя змагань – відповідальний за навчальне відділення спортивної гімнастики, старший викладач А.М.Смовженко, головний секретар змагань – старший викладач кафедри В.І.Шишацька. За результатами поєдинків було визначено переможців, яких нагородили дипломами та медалями. У командному заліку І місце – ФБМІ (117,2); ІІ місце – ПБФ (116,5); ІІІ місце – ФЕА (112,95).

Індивідуальний залік (юнаки)

  • І розряд:  І місце – Віктор Бабошко, ПБФ (56,5);
  • ІІ розряд: І місце – Віктор Решетнік, ФЕА (54,7); ІІ місце – Микита Суязов, ФІОТ (53,8); ІІІ місце – Олександр Денисенко, РТФ (53,4);
  • ІІІ розряд: І місце – Сергій Бабіч, ФЕА (55,5); ІІ місце – Максим Спірідонов, ММІ (55,4); ІІІ місце – Сергій Бондаренко, ХТФ (54,9).

Індивідуальний залік (дівчата)

  • І розряд: І місце – Юлія Тищенко, ФБМІ (34,7); ІІ місце – Анастасія Морозова, ФЕЛ (32,6); ІІІ місце – Наталія Васильєва, ТЕФ (30,9);
  • ІІ розряд: І місце – Дар'я Захарова, ІХФ (37,3); ІІ місце – Марія Захарова, ФБМІ (37,1); ІІІ місце – Оксана Макеєнко, ФБМІ (36,3);
  • ІІІ розряд: І місце – Анастасія Куцяк, ВПІ (37); ІІ-ІІІ місце – Поліна Квачук, ФІОТ (36,7) та Анна Степанова, ФЕЛ (36,7).

В.Е.Добровольський, викладач кафедри фізичного виховання

Дата події