Косогіна Ірина Володимирівна. Дбаємо про безпечне довкілля

Наявні технології очищення промислових стічних вод, забруднених поверхнево-активними речовинами і органічними барвниками різного типу та походження, не дозволяють забезпечити повне знешкодження забрудників, що містяться в промислових стоках, цим самим завдаючи екологічної шкоди довкіллю та су

Униз і вглиб кролячою норою... До 15-річчя Державного політехнічного музею при НТУУ “КПІ”

"Униз і вглиб кролячою норою. За лаштунками виробництва знань" – така тема цьогорічного заходу "День надбання університетських музеїв", який відбудеться 18 листопада 2013 року вже в десятий раз.

Виставка творів Лесі Шиденко

23 жовтня в Картинній галереї ЦКМ відкрилася виставка живопису Лесі Шиденко. На урочисте відкриття завітали близькі та друзі художниці.

Літній відпочинок 2013: цифри та коментарі

Як відомо, усе хороше швидко закінчується. Промайнуло літо, завершилася відпускна кампанія й оздоровчий відпочинок студентів і співробітників НТУУ «КПІ». Масовий відпочинок політехніків було організовано на університетських базах відпочинку «Маяк», «Сосновий», «Політехнік» та «Глобус».

Сум і надія Януша Корчака

Меморіальна дошка на честь Старого Доктора була відкрита в Києві в рамках Днів Януша Корчака. Торік відзначено 70-ту річницю загибелі великого гуманіста в Треблінці, а також соту річницю від дня заснування ним Будинку сиріт у Варшаві.

Візит групи експертів Ради Безпеки ООН

23 жовтня НТУУ «КПІ» відвідала делегація групи міжнародних експертів Контртерористичного комітету Ради Безпеки ООН. Гості ознайомилися з історичною частиною кампусу університету, оглянули експозицію відділу авіації та космонавтики ім.

Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток соціальної відповідальності студентів у просторі вищої технічної освіти»

18 жовтня в залі засідань Адміністративної ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» розпочала роботу І Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток соціальної відповідальності студентів у просторі вищої технічної освіти».