Виставка творів Лесі Шиденко

23 жовтня в Картинній галереї ЦКМ відкрилася виставка живопису Лесі Шиденко. На урочисте відкриття завітали близькі та друзі художниці.

Талановитими людьми народжуються всі. Лише потрібно цей талант помітити та зуміти розвинути. Такою людиною для Лесі став її батько. Він звернувся з її роботами за порадою до художника Олексія Петренка. Той уважно подивився і сказав: "Буде толк".

Так Леся почала займатися живописом професійно. Її полотна  мають святковий та радісний вигляд і, водночас, їх відрізняє ніжність і свіжість. У кожній роботі проглядає індивідуальність мисткині, її особливий погляд на навколишній світ, неповторність і красу якого вона підкреслює у своїх творах.

Ця активна жінка живе в повній гармонії із собою, вдало поєднуючи мистецтво, поезію, дім та улюблену роботу. Леся за фахом – військовий філолог, але вона ще й пише вірші і картини,  створює пісні  та співає в народному аматорському колективі. Має двох талановитих доньок і коханого чоловіка, який  підтримує  її в усіх починаннях.

Інформація Картинної галереї ЦКМ