Ви є тут

Міжнародна конференція «Високопродуктивні обчислення HPC-UA 2013»


2013.10.07 Міжнародна конференція «Високопродуктивні обчислення HPC-UA 2013»

7 жовтня в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» розпочала роботу Міжнародна конференція «Високопродуктивні обчислення HPC-UA 2013».

Таку конференцію НТУУ «КПІ» спільно з Інститутом кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України проводять уже втретє. Її тематика охоплює широке коло проблем: кластерні обчислення у фізиці, астрономії, нанотехнологіях, обчислювальній біології, математиці, використання суперкомп'ютерів у промисловості, паралельне програмування, масштабування паралельних алгоритмів, проектування кластерних архітектур, планувальники, керування обчислювальними ресурсами кластера, гібридні обчислення з використанням GPU, паралельні сховища даних, GRID, Сloud, розподілені обчислення як сервіс тощо. У її рамках також проходитиме Індустріально-технологічна конференція «HPC Day 2013», на якій будуть представлені новинки апаратного та програмного забезпечення провідних світових виробників.

Участь у HPC-UA 2013 беруть представники провідних наукових установ, технічних університетів, лабораторій і компаній з України, Росії, Казахстану, США, Німеччини, Нідерландів, Швейцарії, Великобританії, Іспанії тощо, а також викладачі, аспіранти і студенти НТУУ «КПІ». В пленарній частині з доповідями виступили професор Мюнстерського університету Сергій Горлач (Німеччина), професор Аргонської національної лабораторії Андреас Глац (США), старший технічний консультант компанії Intel Ігор Воробцов (Росія), директор компанії «Термінал-Сервіс» Сергій Дудінов (Україна) та інші.

Конференція працюватиме до 11 жовтня.

[7 – 11.10.2013] Міжнародна конференція «Високопродуктивні обчислення HPC-UA 2013»

З 7 по 11 жовтня 2013 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» відбудеться Міжнародна конференція «Високопродуктивні обчислення HPC-UA 2013».

НТУУ «КПІ» спільно з Інститутом кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України проводять таку конференцію вже втретє. Цього року вона має перевершити успіх попередніх років і стати найбільшою подією в галузі високопродуктивних, паралельних та розподілених обчислень в Україні.

Тематика конференції охоплює широке коло проблем: кластерні обчислення у фізиці, астрономії, нанотехнологіях, обчислювальній біології, математиці, використання суперкомп'ютерів у промисловості, паралельне програмування, масштабування паралельних алгоритмів, проектування кластерних архітектур, планувальники, керування обчислювальними ресурсами кластера, гібридні обчислення з використанням GPU, паралельні сховища даних, GRID, Сloud, розподілені обчислення як сервіс тощо. Участь у ній братимуть представники провідних технічний інститутів та університетів і компаній, які займаються ІТ-технологіями, науковці України, Росії, Казахстану, США, Німеччини тощо.

У рамках «HPC-UA 2013» пройде індустріально-технологічна конференція «HPC Day 2013», на якій будуть представлені новинки апаратного та програмного забезпечення провідних світових виробників.

Відкриття конференції – в корпусі №6 НТУУ «КПІ» (проспект Перемоги, 37, будівля Державного політехнічного музею КПІ, в’їзд на територію університету з боку вул. Янгеля). Початок о 10-00.

До участі в конференції запрошуються представники ЗМІ.

Контакти:
Сергій Стіренко (директор Центру суперком’ютерних обчислень НТУУ «КПІ»), т.(044) 204-80-13.
Андрій Головинський.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій