Конференція молодих учених «Розвиток підприємництва як фактор росту національної економіки 2008»

Уже стало доброю традицією проведення міжнародної науково-практичної конференції на базі кафедри економіки і підприємництва НТУУ «КПІ». 26 листопада 2008 року ця конференція проходила вже всьоме і її темою було обрано «Розвиток підприємництва як фактор росту національної економіки».

Зустріч з Нобелівським лауреатом Ж.І. Алфьоровим

Жорес Іванович Алфьоров – академік Російської академії наук, віце-президент РАН, голова Санкт-Петербурзького наукового центру РАН, іноземний член НАН України та академій наук інших країн, організатор і ректор Академічного фізико-технологічного університету РАН, лауреат Нобелівської премії 2000 р.

Візит ректора Талліннського ТУ професора П. Сур'є

3 грудня 2008 р. відбулася зустріч ректора НТУУ “КПІ” М.З.Згуровського з новообраним ректором Талліннського університету технологій професором Піпом Сур'є (Peep Surje). Під час зустрічі було обговорено результати співпраці між нашими уні­верситетами в рамках укладеного договору 2002 р.

Чернявський Анатолій Володимирович. Молодий викладач-дослідник

Черга розповідей про переможців конкурсу «Молодий викладач-дослідник 2007» дійшла і до Інституту енергозбереження та енергоменеджменту. На кафедрі електропостачання на посаді асистента працює Анатолій Володимирович Чернявський.

Мені подобається тут навчатися

Четвертокурсник ФБТ Денис Чередниченко опановує спеціальність “Обладнання фармацевтичної та мікробіологічної промисловості”. Він сумлінний студент і діяльна особистість – навчається на відмінно, займається науковими дослідженнями та бере активну участь у громадському житті факультету.

Портал «Наукаінформ» почав працювати

Потреба створення спеціалізованого інтернет-видання, в якому своєчасно вміщувалася б точна інформація про перспективи й тенденції розвитку науки, досягнення вчених, особливо українських, у нашій країні назрівала давно.

Перемога баскетболістів КПІ

Дві найсильніші студентські баскетбольні команди столиці – команда НТУУ «КПІ» та команда КНУ технологій і дизайну – 24 листопада у спорткомплексі Національного педуніверситету ім.