Ви є тут

Мені подобається тут навчатися


Фото. Чередниченко Денис

Четвертокурсник ФБТ Денис Чередниченко опановує спеціальність “Обладнання фармацевтичної та мікробіологічної промисловості”. Він сумлінний студент і діяльна особистість – навчається на відмінно, займається науковими дослідженнями та бере активну участь у громадському житті факультету. У цьому навчальному році його удостоєно стипендії Верховної Ради України. Наводимо розповідь Дениса про себе та студентське життя.

З дитинства захоплювався природничими науками, особливо біологією. Навчаючись у школі, відвідував гуртки Будинку дитячої та юнацької творчості (авіамоделювання, веб-програмування). Вибір ВНЗ був очевидним, адже відомо, що КПІ – найкращий технічний університет України. Мені подобається тут навчатися.

Серед позитивних аспектів навчального процесу на нашому факультеті хочу відмітити наших викладачів – вони досить молоді, але мають гарну фахову підготовку й практичний досвід, уміло й охоче передають свої знання і навички студентам. Щодо соціальних питань в університеті, маю ідею створення кімнат відпочинку для студентів, роблю перші кроки для її втілення.

Мої наукові дослідження, під керівництвом професора, д.т.н. В.В.Карачуна, стосуються вивчення особливостей динаміки бортової апаратури за натурних умов. Крім того, ведеться робота щодо вдосконалення апаратів для вирощування біологічних агентів та обробки біологічної маси. Результати доповідалися на міжнародних фахових конференціях та ввійшли до збірок тез. З роботою про хвильові процеси в підвісі гіроскопічного інтегратора взяв участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт в галузі знань “Авіаційна та ракетно-космічна техніка”, що його проводило Міністерство освіти і науки України. Маю патент на корисну модель “Пристрій для культивування мікроорганізмів”. Ця модель цікава тим, що за допомогою простої зміни форми поперечного перерізу ємності для розміщення робочої рідини можна отримати значний приріст продуктивності вихідного продукту. За активну участь у науковій та винахідницькій діяльності університету, з нагоди Всесвітнього дня інтелектуальної власності, був нагороджений грамотою НТСА НТУУ “КПІ”.

Взагалі вважаю себе енергійною людиною, обожнюю активний відпочинок, інтелектуальні ігри та життя в усіх його проявах.

Я дуже вдячний нашому університету за те, що в його стінах я можу не лише отримати гарну освіту, але й самовдосконалюватися, розвиватись як особистість і жити всебічним повноцінним життям молодої людини.

Денис Чередниченко

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій