Конференція молодих учених «Розвиток підприємництва як фактор росту національної економіки 2008»

Уже стало доброю традицією проведення міжнародної науково-практичної конференції на базі кафедри економіки і підприємництва НТУУ «КПІ». 26 листопада 2008 року ця конференція проходила вже всьоме і її темою було обрано «Розвиток підприємництва як фактор росту національної економіки». Інтерес до цієї проблематики виявили багато вчених та студентів і, як результат, до пленарного засідання співробітниками кафедри було підготовлено збірник тез, до якого включено близько 240 наукових праць молодих і талановитих учасників з різних куточків України.

Основною метою, яку організатори конференції поставили перед учасниками, є обґрунтування теоретичних та практичних положень, застосування різноманітних підходів для діагностики проблем розвитку підприємництва в Україні та сучасних проблем економіки в цілому.

Робота проводилась за двома секційними напрямками:

  1. Проблеми розвитку підприємництва в Україні;
  2. Сучасні проблеми економіки.

Під час конференції студенти та визнані вчені мали можливість обмінятися не лише науковою інформацією, а й практичними навичками вирішення поставлених перед учасниками проблем.

У конференції взяли участь понад 190 студентів ФММ, з них 63 з кафедри економіки і підприємництва, яку очолює професор, к.е.н. П.В.Круш.

Позитивним моментом у проведенні конференції була участь студентів з технічних факультетів та з інших навчальних закладів України (ДонНУЕТ, НАУ, НУДПСУ, МНТУ, КНЕУ та ін.).

Особливої уваги заслуговує робота голови засідання проф., к.е.н. П.В.Круша та заступника голови засідання доц. С.О.Тульчинської, які й відкрили конференцію, побажавши успіхів учасникам та висловивши сподівання на продовження їх наукової діяльності. Керівництво ФММ також брало активну участь в організації та проведенні конференції.

Виступи учасників, як представників України, так і інших країн (Китай, Іран та ін), викликали великий інтерес та активне обговорення, їх доповіді були дуже цікавими та актуальними.

Маємо надію, що в наступному році конференція буде не менш цікавою.

С.О.Тульчинська, доцент каф. економіки та підприємництва