Дві найсильніші студентські баскетбольні команди столиці – команда НТУУ «КПІ» та команда КНУ технологій і дизайну – 24 листопада у спорткомплексі Національного педуніверситету ім. М.П.Драгоманова вирішували, кому дістануться лаври переможців дуже престижного турніру – Кубка Студентської профспілкової асоціації (СПА).

На першому етапі за головну винагороду змагалися 19 команд із різних ВНЗ міста.

На фінальну гру за свою збірну прийшли вболівати не тільки студенти, а й ректор НТУУ «КПІ» М.З.Згуровський, голова профкому студентів В.Ю. Миронов та директор ВПІ П.О.Киричок. Нашим баскетболістам було дуже приємно відчувати підтримку вболівальників: підбадьорливі вигуки та оплески лунали впродовж усього матчу. Головним арбітром змагань був один із найкращих арбітрів України В.В.Драбіковський.

Гра була дуже напруженою та «жорсткою». Адже баскетбол – це динаміка. Команда-суперник – дуже сильна та достойна, яка налаштувалася лише на перемогу. Наші баскетболісти спочатку виглядали трохи розгубленими: не могли реалізувати більшість своїх атак, попадання в корзину були не досить точними. Проте вже під кінець першого тайму вони зрівняли рахунок. Друга половина гри пройшла більш захоплююче, капеішники вирвалися вперед. Суперники дихали їм у спину, розрив рахунку не перевищував 2-8 очок. «Ка-пе-і!» – гучно лунало з трибун. Добігали останні хвилини матчу, арбітр дав останній свисток, табло завмерло на цифрах «79:70». Наші перемогли! Оплески, радість, гордість. Команда КПІ – дворазовий чемпіон Кубка СПА з баскетболу. Голова Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України О.М.Яцунь щиро привітав переможців та учасників змагань і вручив заохочувальні призи. Улітку наша команда матиме змогу добре відпочити та оздоровитися на морі.

А кубок, медалі та грамоти нашій команді вручили академік М.З.Згуровський та голова профкому студентів В.Ю.Миронов. Кращим гравцем турніру визнано Артема Лутака з ВПІ.

Лаврові вінки, слава та, головне, перемога тепер належить нам, адже КПІ – це сила!