Десятий фестиваль Ліги КВН Київської політехніки відбувся 18 листопада 2008 року в Центрі культури і мистецтв НТУУ«КПІ».

У залі, як завжди, багатолюдно. Адже виступали улюблені команди: «Крылатые гантели» (ФЕА), «Гостиница Киев» (ІЕЕ), «И стар и млад» (ФММ), «Давай короче» (ВПІ), «Дюшес» (МУФ), «Полвторого по Цельсию» (ФІОТ), «Chemiсal mix» (ІХФ), «Віктор Федорович» (ММІФ), «ФаС» (ФС), «НеФормат» (гості свята; відкривали дійство, у змаганні участі не брали).

Глядачі гаряче вболівали за своїх кумирів, але остаточний вердикт залежав від поважного журі у складі, Володимира Ботнікова (капітана команди КВК «Матадори»), Сергія Стратоненка, Віталія Онісімова (офіційний представник компанії «Staropramen» в Україні), Сергія Катуніна (капітана команди КВК «Откройте, милиция!») та Ростислава Пашова (начальника відділу роботи зі студентами департаменту навчально-виховної роботи).

Команда ММІФ «Віктор Федорович» заряджала публіку «вселенським позитивом». Ну як не посміхнутися на репліку: «Сьогодні наша політика нагадує ситуацію на тютюновому ринку: Парламент – 8 грн; Президент – 1,7 грн». Коли ж чубатий юнак почав розмовляти із… шаурмою, глядачі аж заходилися сміхом, сповзаючи з крісел.

ФЕА не зміг запалити зал так, як це зробили їхні попередники, але кілька жартів залишилося в пам'яті глядачів, зокрема: «У чоловіків три біди – алкоголь, розпуста і Космополітен». ІЕЕ проявили себе як завзяті клабери, заспівавши на мотив старої доброї пісеньки Буратіно фразу: «Гу-а-ра-на».

ФММ порадував професійністю виконання та інформаційним наповненням. ВПІ під гучні оплески продемонстрував кілька цікавих номерів. Особливо глядачам сподобався номер «Ксенія Собчак викладає інженерну графіку». Також не залишився поза увагою прихід програми «Квартирне питання» до гуртожитків КПІ. МУФ вражали своєю прямолінійністю: «Як ви помітили, ми жартуємо». Або цей нещасний лось, який ледве впорався з вітром та мав тримати роги біля серця при звуках гімну Мексики.

ФІОТ запам'ятався не тільки тому, що в них капітан — блондинка, яка не п'є, а й своїми яскравими жартами: «Орла, що клював печінку Прометея, звали Горілка» або «Студент ФІОТу розбешкетувався і не пустив коменданта в гуртожиток». ІХФ демонстрував обізнаність у політичному житті країни. ФС завершував програму свята. Хлопці встигли торкнутися тем колайдера, політики та студентства. Свій фінальний номер команда присвятила триразовим чемпіонам ліги КВК КПІ команді «Союз» (ФАКС).

Журі довго визначало переможців. Та все ж, дійшовши згоди, оголосило результати.

  • Перший тотем дістався командам ФІОТ і ФММ;
  • Другий тотем перейшов команді ММІФ;
  • Третій тотем був присвоєний команді ФС.

Бажаємо рідному вишеві побільше позитивних емоцій та вдалих сезонів!

Анна Барвінченко

Дата події