На засіданні Вченої ради: 12.05.2008

12 травня під головуванням ректора університету академіка НАН України М.З.Згуровського відбулося чергове засідання Вченої ради.

Новий відділ ДПМ – авіації і космонавтики

Пам’ятник І.Сікорському 14 травня потопав у квітах. Він став місцем паломництва численних теле-, фотокорів та просто власників цифровиків і мобілок, які наввипередки поспішали зафіксувати нову візитівку Київської політехніки та себе на її фоні.

ХI науково-практична конференція студентів та аспірантів «Дні науки ФС – 2008»

22-23 квітня на базі факультету соціології НТУУ “КПІ” відбулася ХI науково-практична конференція студентів та аспірантів «Дні науки ФС – 2008» під назвою «Діалектика новаторства та спадкоємства як запорука успішного інноваційного розвитку», яка була присвячена 110-річчю НТУУ «КПІ».

Шляхи реалізації гуманітарної моделі розвитку України в системі технічного університету

Концепцією гуманітарного розвитку України, проект якої від 11.03.2008 року представлений Національним інститутом стратегічних досліджень, визначено, що у глобалізованому світі третього тисячоліття шанс на успіх перед Україною відкриває лише ефективна реалізація її людського потенціалу або рівня розвитку людини.

Конференція молодих науковців поліграфічної галузі “Друкарство молоде 2008”

На початку нинішнього століття видавничо-поліграфічний комплекс продовжує стрімко розвиватись та поєднуватись з інформаційними технологіями. Динамічно змінюється ринок друкованої продукції та зростають вимоги до якості її виготовлення.

Світ. Назви столиць – колись і тепер

Як відомо, звучання слова “Київ” у різних мовах відрізняється мало. Але чи кожній столиці в цьому поталанило так, як нашій? На жаль, ні. Найчастіше неправильній інтерпретації назв міст сприяв своєрідний мовний егоїзм – краще змінити на свій лад, аніж називати правильно.