Номер 5 газети "Київський політехнік" за 2007 рік

Вдосконалено пропускну систему гуртожитків

Кампус КПІ. 18 гуртожиток університету, пропускна система

Протягом 2006 року за даними Служби безпеки університету в гуртожитках НТУУ “КПІ” було здійснено 572 спроби порушення пропускного режиму, з них 140 були скоєні особами, які взагалі не є проживаючими в гуртожитках НТУУ “КПІ”.

Сузір’я біотехніків на кафедрі біотехніки та інженерії

2011. Таланти КПІ. Березянський Богдан Михайлович - РТФ, асистент КІВРА. Зліт. ІІІ місце у номінації "Світ навколо нас"

У січні 2001 року наказом ректора НТУУ “КПІ” у складі першого в Україні факультету біотехнології і біотехніки була створена кафедра біотехніки та інженерії.

Буде тепло. Розмова з головним інженером університету П.В.Ковальовим

2009. Таланти КПІ.  А що тут сховано? Ізволенська Ада Євгеніївна.

Зима нарешті схаменулася і розкинула свої пухнасті шати. Приємно споглядати засніжений пейзаж за вікном, коли у приміщенні тепло.

Про те, як підготувалися до зими в НТУУ “КПІ”, розмовляємо з головним інженером університету П.В.Ковальовим.

Велика фізична аудиторія oновлюється

Кампус КПІ. Головний корпус, Велика фізична аудиторія

Завершено перший етап реконструкції Великої фізичної аудиторії. Відомо, що при створенні Київського політехнічного інституту його засновники намагалися створити найсучасніший на ті часи навчальний заклад. Зокрема, проводився конкурс проектів будівель КПІ, в якому взяли участь вісім архітекторів.

Міжнародна ґендерна конференція в Празі

Питання ґендерної рівності нині є дуже актуальним в Європі, адже саме рівність прав і можливостей громадян незалежно від статі виступає найоб’єктивнішим пока

Двоступеневу освіту – за новими напрямами підготовки

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 13.12.2006 р. № 1719 затверджено «Перелік напрямів, за якими здійснюється підготовка фахівців у ВНЗ за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра». До закінчення 2007 р.

Демиденко Григорій Петрович

З роками людина набуває мудрості, накопичує здобутки та залишає по собі великі й малі справи. Григорій Петрович Демиденко завжди чесно й гідно виконував свою чоловічу роботу – захищав Батьківщину, оберігав мир і спокій, навчав цього молодих.

24 січня 2007 року на базі кафедри хімічної технології кераміки та скла нашого університету відбувся Міжнародний семінар “Перспективи розвитку виробництва і споживання архітектурно-будівельного скла” “АрхСтройСтекло – ХХІ – І”.

Вивчаємо цінний досвід партнерів

У листопаді минулого року в рамках проекту Tempus «Наведення мостів між освітою, наукою та бізнесом» делегація нашого університету на чолі з українським координатором проекту проф. Є.І.

Будуймо Країну знань! Науково-популярний журнал «Країна знань» для юнацтва

Будуймо Країну знань

Наша газета вже розповідала про науково-популярний журнал для юнацтва «Країна знань». Його створили ініціативні люди – науковці та викладачі НАН України, Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, НТУУ «КПІ» – щоб сприяти появі у молоді інтересу до науки, до наукового пізнання.

Національні надбання бібліотеки КПІ

Чудові ілюстровані альбоми – “Національний художній музей України”, “Український живопис ХІХ-ХХ ст. з колекції Національний художній музей України” (НХМУ), “Український живопис ХХ-ХХІ ст. з колекції НХМУ”, “Український іконопис ХІІ-ХІХ ст.

Гумен Микола Степанович

21 січня 2007 р. на 70-му році обірвалося життя Миколи Степановича Гумена, відомого вченого, доктора технічних наук, професора Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”, ветерана праці.