Вдосконалено пропускну систему гуртожитків

Протягом 2006 року за даними Служби безпеки університету в гуртожитках НТУУ “КПІ” було здійснено 572 спроби порушення пропускного режиму, з них 140 були скоєні особами, які взагалі не є проживаючими в гуртожитках НТУУ “КПІ”. З метою упередження подібних дій адміністрація університету розробила та впроваджує автоматизовану систему, яка дозволить, не створюючи додаткових перешкод для мешканців гуртожитку, значно знизити можливість появи небажаних (для мешканців) сторонніх осіб.

За наявності перепустки процедура входу до гуртожитку спрощується – достатньо піднести перепустку до турнікету і прохід буде дозволений. У випадку втрати перепустки (крадіжка і т.д.) достатньо мати при собі документ з фотографією, який засвідчує особу.

Максимально спрощена процедура і для проходу гостей у гуртожиток: вони залишають документ і проходять за одноразовими перепустками. У разі приїзду рідних до студентів на декілька днів, вони звертаються в бюро перепусток, яке знаходиться у 7 гуртожитку, та отримують тимчасову перепустку.

І останнє, кожен повинен дати відверту відповідь на запитання:

– Що для мене важливіше: особиста безпека та впевненість у тому, що речі, які залишалися в кімнаті, “дочекаються” свого власника чи безперешкодна можливість регулярно заставати у своїй кімнаті з десяток друзів свого сусіда або взагалі сторонніх осіб.

За рішенням ректорату наступним етапом буде встановлення турнікетів у навчальних корпусах НТУУ “КПІ”.

При виникненні додаткових питань щодо функціонування системи звертатися за тел. 204-99-36 або задавати свої питання на сайті департаменту навчально-виховної роботи.

Я.І.Корнага, начальник відділу інформатизації та обліку контингенту