КПІ прийняв поповнення [Приймальна кампанія 2006]

Відлунали святкові феєрверки та вітальні промови з нагоди початку нового навчального року. Життя Київської політехніки ввійшло у звичний робочий ритм: заповнилися аудиторії, лабораторії й бібліотека, зашуміло студмістечко. Хто ж і яким чином поповнив цього літа наш університет?

Шляхом інтеграції

4-6 вересня 2006 року в НТУУ “КПІ” перебував з візитом професор Еден Мамут – директор міжнародного секретаріату Мережі університетів Чорноморського регіону (Black Sea University Network – BSUN).

Міжнародний жіночий форум

З 5 по 10 вересня 2006 року в столиці України відбулася 31-ша сесія Генеральної асамблеї Міжнародної ради жінок, найстарішої громадської організації світу, яка була створена у 1888 році.

Згідно з програмою Генеральної асамблеї, урочисте відкриття відбулося у Колонній залі мерії Києва, пленарні засідання проходили в Українському домі. Були проведені семінари з питань гендерної рівності, презентації громадських організацій жінок, культурна та екскурсійні програми.

Відкрито виставку живопису

У картинній галереї нашого університету 13 вересня відбулося відкриття персональної виставки живопису доцента кафедри технічної кібернетики ФІОТ, кандидата технічних наук С.В.Шпіта.

У картинній галереї нашого університету 13 вересня відбулося відкриття персональної виставки живопису доцента кафедри технічної кібернетики ФІОТ, кандидата технічних наук С.В.Шпіта.

Лiтня школа в КПI ААСІМР-2006

Літо, що вже залишило по собі спогади, ознаменувалося для університету кількома подіями, про які можна сказати “вперше”.

Перспективи унiверситетських мiкросупутникiв

19-23 червня 2006 року Національне космічне агентство України, Національний центр аерокосмічної освіти молоді України на базі Національного центру управління та випробувань космічних засобів (м.

Олімпіада з програмування ”KPI-open” 2006

Перша відкрита міжнародна студентська олімпіада з програмування “KPI-open” зібрала з 3 по 8 липня цього року в нашому університеті студентів 1-3 курсів вищих технічних навчальних закладів України та близького зарубіжжя. З’їхалися 36 команд: з Білорусі (Білоруський державний університет, Білоруський державний університет інформатики та радіоелектроніки), Польщі (Інститут комп’ютерних наук Технічного університету м. Лодзі), Росії (Ставропольський державний університет) та України (Київ, Мелітополь, Одеса, Запоріжжя, Севастополь, Вінниця, Харків, Львів, Чернігів).

Нова аудиторiя ФММ

З нового навчального року аудиторний фонд ФММ поповнився комп’ютерним класом та допоміжними приміщеннями, що мають окремий вхід з двору й іменуються ауд. 026-1.