Шляхом інтеграції

4-6 вересня 2006 року в НТУУ “КПІ” перебував з візитом професор Еден Мамут – директор міжнародного секретаріату Мережі університетів Чорноморського регіону (Black Sea University Network – BSUN). Мета його візиту – обговорення участі НТУУ “КПІ” у роботі в мережі університетів Чорноморського регіону.

У червні цього року НТУУ “КПІ” зробив крок до мережі BSUN під час форуму “За діалог та партнерство” держав Чорноморського регіону, на якому проректор НТУУ “КПІ” проф. С.І.Сидоренко представив доповідь на семінарі ректорів “Black Sea Universities Network” (BSUN), що проводився в рамках форуму.

Під час зустрічі в НТУУ “КПІ” пана Е.Мамута привітали ректор університету М.З.Згуровський, перший проректор Ю.І.Якименко, проректор з міжнародних зв’язків С.І.Сидоренко. Гостя було ознайомлено з історією та сьогоденням університету, напрямками діяльності в освіті та науці.

Відбулася презентація Міжуніверситетського медико-інженерного факультету. Декан факультету проф. В.П.Яценко висловив своє бачення співробітництва з BSUN у створенні єдиного освітнього проекту з телемедицини з метою забезпечення Чорноморського регіону підготовленими фахівцями у сфері телемедицини, а також пропозиції до майбутніх європейських проектів (використання телемедицини в кризових ситуаціях).

Заступник першого проректора проф. В.І.Тимофєєв ознайомив гостя з науково-освітньою інформаційною мережею, зі структурою мережі URAN, її можливостями в забезпеченні доступу до електронних бібліотек.

Заступник директора Українського інституту інформаційних технологій в освіті (УІІТО) проф. В.М.Валуйський інформував гостя про напрямки діяльності інституту.

Із захопленням гість зустрів інформацію проф. Г.М.Луцького про створення суперкомп’ютера в НТУУ “КПІ”.

Проф. Е.Мамут презентував мережу BSUN – історію її заснування, принципи управління та напрямки діяльності, перспективи розвитку. Гість запропонував НТУУ “КПІ” приєднатися до мережі як всесвітньо-відомому університету, який міг би просувати інтереси українських університетів в Чорноморському регіоні.

Результатом зустрічей проф. Мамута з представниками НТУУ “КПІ” стало підписання Меморандуму взаєморозуміння між Мережею університетів Чорноморського регіону та НТУУ “КПІ”.

Sep 28, 2006 || Автор: Інф. “КП”