Відкрито виставку живопису

У картинній галереї нашого університету 13 вересня відбулося відкриття персональної виставки живопису доцента кафедри технічної кібернетики ФІОТ, кандидата технічних наук С.В.Шпіта.

У картинній галереї нашого університету 13 вересня відбулося відкриття персональної виставки живопису доцента кафедри технічної кібернетики ФІОТ, кандидата технічних наук С.В.Шпіта.

Захоплення живописом не залишає Сергія Васильовича навіть тоді, коли, здавалося б, усі життєві шляхи вже визначені. Викладач університету, автор двох навчальних посібників та першого комп’ютерного підручника з теорії автоматичного керування, розробляє спеціалізовані навчальні комплекси, лабораторне устаткування. І водночас, протягом останніх семи років С.В.Шпіт знаходить у собі сили і бажання творити справжні шедеври.

Відкриття виставки пройшло і урочисто, і тепло. На цю подію зібралися колеги, друзі, студенти Сергія Васильовича. Прийшла дружина з онуком. Художника вітали проректор з навчально-виховної роботи Г.Б.Варламов, декан ФІОТ проф. О.А.Павлов, зав. кафедри технічної кібернетики проф. В.І.Костюк, колишній однокласник В.С.Шпіта кандидат геолого-мінералогічних наук Е.О.Ярощук. Як це заведено в нашій картинній галереї, до початку урочистої церемонії глядачі мали можливість попередньо ознайомитися з представленими творами, у всіх виступах відчувалось піднесення, викликане спілкуванням з прекрасним.

Живописні твори, представлені на виставці, вражають щирістю почуттів: любові, добра, краси. У кожній картині відчувається індивідуальність художника, власне бачення світу. Його реалістичні пейзажі наповнені повітрям, світлом, душевним теплом. Слідування натурі поєднується в його роботах з ретельним відбором і узагальненням. І, як наслідок, написані пейзажі мають силу яскравого неповторного образу.

Виставка працюватиме до кінця вересня. Заходьте, помилуйтеся і природою, і талантом!

Sep 28, 2006 || Автор: В.С.Тюткіна, зав. картинної галереї