Міжнародний жіночий форум

З 5 по 10 вересня 2006 року в столиці України відбулася 31-ша сесія Генеральної асамблеї Міжнародної ради жінок, найстарішої громадської організації світу, яка була створена у 1888 році.

Згідно з програмою Генеральної асамблеї, урочисте відкриття відбулося у Колонній залі мерії Києва, пленарні засідання проходили в Українському домі. Були проведені семінари з питань гендерної рівності, презентації громадських організацій жінок, культурна та екскурсійні програми.

На гала-вечорі в ресторані “Європейський” із привітанням до жінок звернулася Катерина Ющенко – голова Благодійного фонду “Україна 3000”.

У роботі сесії взяли участь більше 200 делегаток з 42 країн світу та 100 активісток жіночого руху України. Були представлені доповіді жінок – народних депутатів України, керівників програм ПРООН, заступників міністрів України у справах сім’ї, молоді і спорту, юстиції, праці та соціальної політики, культури та туризму та інші.

Підготовку та проведення Асамблеї здійснено Національною радою жінок України, яка об’єднує 22 найбільші всеукраїнські та міжнародні жіночі громадські організації України і якій 20 березня 2006 року виповнилось сім років. Національна рада жінок України є членом Міжнародної ради жінок з 2000 року та членом її Європейського Центру.

Генеральна асамблея Міжнародної ради жінок сприяла представленню України міжнародній спільноті як європейської країни з високим культурним, освітнім, науковим, технічним, творчим та інтелектуальним потенціалом; розвитку народної дипломатії; підвищенню іміджу країни у світі; обміну досвідом роботи; поглибленню співпраці та консолідації жіночого руху.

На фото: учасниці 31-ої сесії Генеральної асамблеї Міжнародної ради жінок, заступники голови Спілки жінок НТУУ “КПІ” – директор науково-методичного центру системного аналізу і статистики НТУУ “КПІ” доцент Г.П. Бахтіна (праворуч) та заступник декана факультету соціології НТУУ “КПІ” професор І.І. Федорова (ліворуч) з головою Міжнародної ради жінок пані Анамою Тан (Сингапур).

Sep 28, 2006 || Автор: Інф. “КП”