У застосунку «Київ Цифровий» триває голосування за перейменування вулиці Боткіна.

КПІ пропонує змінити назву на честь Михайла Антоновича Павловського — видатного науковця в галузі механіки, громадського й державного діяча, засновника і першого декана факультету авіаційних та космічних систем КПІ, лауреата державних премій, народного депутата України трьох скликань, міністра промисловості України в 1992 році.

Павловський був одним з ініціаторів та організаторів створення факультету авіаційних і космічних систем 1993 року. Це стало початком відновлення авіаційної та космічної освіти в Київській політехніці. Також він зініціював будівництво корпусу №28 (на вул. Боткіна, 1) — як науково-технічного комплексу із розроблення і дослідження авіаційної та ракетно-космічної техніки й систем.

Павловський М.А. в Чорнобилі

Щоб проголосувати, у застосунку потрібно перейти в розділ «Електронна демократія», обрати «Опитування», переглянути перелік питань і натиснути кнопку «Взяти участь».