XIII Фестиваль "Sikorsky Challenge": заходи, проєкти, географія

Традиційний Всеукраїнський фестиваль інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge", якій щоосені проходить у КПІ ім. Ігоря Сікорського, останнім часом ніби дорослішає: ось уже кілька років поспіль він позбавляється зайвого пафосу та не зовсім характерних для науково-інженерних конкурсів церемоній, стає більш діловим і строгим.

🎥 КПІшники серед переможців конкурсу «Інтелект молоді. Раціональне природокористування та сучасні енергоефективні технології»!

У КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся фінал V Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з міжнародною участю «Інтелект молоді. Раціональне природокористування та сучасні енергоефективні технології», що об’єднує талановиту молодь навколо питань енергоефективності, екологічної безпеки, біозахисту суспільства та ефективного використання енергії майбутнього, технологій сталого розвитку в цілому.

Жанна Остапенко. Економічний та ефективний

Жанна Остапенко – з когорти інженерів, вихованих Київською політехнікою, які, за словами ректора КПІ Анатолія Мельниченка, "мають створювати, конструювати, бути винахідниками і новаторами".

Інноваційні матеріали та біомеханічні медичні системи досліджують у ММІ

Науковий студентський гурток "Експериментальні дослідження нових матеріалів та біомеханічних систем", який працює на кафедрі динаміки і міцності машин та опору матеріалів Навчально-наукового механіко-машинобудівного інституту, є прикладом важливої діяльності молодих учених і студентів зі створення протезів для поранених бійців та всіх, кому потрібна хірургічна операція для відновлення рухливості.

У КПІ відбувся міжнародний форум «Штучний інтелект: глобальний діалог», що його організувала інноваційна екосистема Sikorsky Challenge Ukraine

Протягом двох днів учасники форуму дискутували про тренди ШІ, спілкувалися з чатом GPT, пітчили власні ідеї застосування штучного інтелекту в сучасному світові. Серед тих, хто доєднався, були науковці, міжнародні експерти в галузі ШІ, представники органів державної влади й бізнесу.

Унікальний реабілітаційний комплекс від аспіранта ФБМІ - система дистанційної реабілітації «Основа»

Сучасна система дистанційної реабілітації з використанням багатофункціонального тренажера "Основа" зі зворотним біологічним зв'язком дає змогу професійно реабілітувати пацієнтів у зручному для них місці та комплексно розвивати м'язову моторику в дітей з ДЦП, постінсультних хворих, людей з травмами спинного та головного мозку, в постраждалих від війни.

Sikorsky Challenge 2023: як це було

24–27 жовтня відбувся Sikorsky Challenge 2023 — платформа післявоєнної інноваційної трансформації України. На конкурсі стартапів 860 учасників представили свої готові проєкти для військових, їхньої реабілітації, розв’язання медичних та екологічних проблем.

На початку співпраці

Меморандум про співпрацю КПІ ім.Ігоря Сікорського та Інноваційного холдингу "Sikorsky Challenge" з компанією "Sonata Holding LLC" (США) підписали 29 вересня ректор університету академік НАН України Михайло Згуровський, президент компанії Ендрю Найт Бейн і директор Інноваційного холдингу Олексій Струцинський.

Підписка на Sikorsky Challenge