Територіальне розміщення університету

Кампус КПІ ім.Ігоря Сікорського займає територію близько 120 гектарів, на якій органічно поєднані умови для навчання, занять спортом, культурного, наукового та інтелектуального розвитку, відпочинку та занять особистими захопленнями всього колективу.

Скульптор Олександр Кузьмін: його творчість і твори в КПІ

Київський скульптор Олександр Анатолійович Кузьмін належить до тих митців, які впевнено працюють не лише з глиною, бронзою та каменем, але й використовують дерево, зварні сталеві елементи, мармур, срібло, полімер, гіпс тощо.  Це допомогло йому сформувати власний творчий почерк і в кожному новому творі втілювати своє ставлення до теми, поєднувати сучасне  бачення з класичним звучанням композиції.

Виноградник у КПІ

А 19  вересня 2024 року на стіні в корпусу №6 біля зміцнілої лози відбулося урочисте відкриття пам'ятної таблички з написом українською та польською мовами "Виноград посаджено в 2022 р. на сторіччя Секції вихованців КПІ в Польщі.

Незабаром у гуртожитках КПІ з`являться поштомати

У КПІ ім. Ігоря Сікорського буде встановлено поштомати української компанії "Нова пошта". Як відомо, ця компанія є лідером експрес-доставки поштових відправлень в України як за обсягами, так і за швидкістю доставки.

Пам'яті студента ФІОТ Олександра Лавренюка

29 серпня, у День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, меморіальну дошку було відкрито і в корпусі № 18 – на честь студента ФІОТ Олександра Лавренюка, що пішов з життя у лютому цього року.

Пам'яті випускника Володимира Онуфрієнка

28 серпня у 22-му корпусі, де міститься Навчально-науковий інститут енергозбереження та енергоменеджменту. Вона увічнює пам'ять випускника цього інституту Володимира Онуфрієнка, який загинув у боях проти рашистів наприкінці грудня 2023 року.

Правила поведінки в укритті

Заходити в укриття потрібно організовано, без метушні. Розміщує людей у відсіках особовий склад ланки обслуговування сховищ та укриттів. Особи, що укриваються, можуть принести в укриття продукти в поліетиленовій упаковці та мати при собі "тривожну валізу".

🎥 У цьому будинку жив Євген Оскарович Патон

У день 154-ї річниці від дня народження видатного українського вченого Євгена Оскаровича Патона на вході до будинку, де він мешкав, було відкрито меморіальну дошку. Будинок цей стоїть на території КПІ, й родина Патонів прожила в ньому понад 30 років.

Еліо Саля. Італієць у КПІ

Запрошувати іноземних умільців до України – традиція давня. Зокрема, найвідомішими італійськими митцями у Києві стали флорентієць Франческо Бартоломео Растреллі у XVIII ст. (Андріївська церква, Маріїнський палац) та римлянин Вінченцо Беретті із сином у XIX ст. (червоний і жовтий корпуси університету, Інститут шляхетних дівчат, анатомічний театр, Володимирський собор). Не оминули вихідці з Апеннін і КПІ.

Підписка на Кампус університету