Прижиттєві видання класиків української літератури в НТБ

У відділі рідкісних і цінних документів Науково-технічної бібліотеки КПІ ім. Ігоря Сікорського зберігаються не лише книги з природничих і технічних наук. Тут є й філософські, соціально-економічні видання та твори художньої літератури.

2020. Адаптувати передовий досвід університетів світу та виходити на лідерські позиції

Драматичні події 2020 року певною мірою ускладнили, але не призупинили розбудову міжнародної сфери університету відповідно до Стратегії його розвитку до 2025 року, а саме: бути в першій тисячі в світових рейтингах, досягти кількості 1500-1600 іноземних громадян на навчанні в КПІ, в 3-5 разів збільшити подачу кафедрами міжнародних проєктів.

Атомна галузь України отримала унікальних фахівців

Вручення дипломів першим магістрам, які навчалися на теплоенергетичному факультеті КПІ за програмою "Фізичний захист та облік і контроль ядерних матеріалів" за спеціальністю 143 "Атомна енергетика", відбулося 12 лютого 2021 року.