Ціль 5. Ґендерна рівність

Ціль сталого розвитку 5. Ґендерна рівність полягає у здійснені досліджень щодо вивчення ґендерної рівності, провадженні в університеті політики щодо ґендерної рівності та відданість найму та просуванню по службі жінок.

Фемінітиви: що воно таке, звідки взялося й навіщо потрібне

У плані дій з імплементації принципів гендерної рівності сформульовано низку стратегічних цілей гендерної політики університету, які він має досягти до 2027 року. Серед останніх – і освітні заходи із застосування в листуванні та діловому спілкуванні фемінітивів. Що ж таке ці фемінітиви, звідки вони взялися і навіщо потрібні? Коротко розповідаємо про це.

Робоча група з гендерної рівності

З метою реалізації Плану дій з імплементації принципів ґендерної рівності в практику діяльності Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на 2024-2027 роки в університеті створено Робочу групу з гендерної рівності.

Про План дій з імплементації принципів гендерної рівності в практику діяльності КПІ ім. Ігоря Сікорського на 2024-2027 роки

Рішення Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського від 11 листопада 2024 року з питання «Про План дій з імплементації принципів гендерної рівності в практику діяльності КПІ ім. Ігоря Сікорського на 2024-2027 роки» – в контексті вимог міжнародних і національних нормативно-правових актів в цій сфері.

На шляху до гендерної рівності

12 січня відбулась перша зустріч оновленого складу робочої групи КПІ ім. Ігоря Сікорського з питань гендерної рівності. Її було присвячено обговоренню нових можливостей у міжнародній проєктно-грантовій діяльності у гендерній сфері.

Міжнародний саміт жінок-дослідниць у Варшаві

З 26 по 28 листопада 2018 р. у Варшаві пройшла Міжнародна конференція "Perspektywy Women in Tech Summit". Участь у ній брали студентки, аспірантки та молоді жінки-науковці з одинадцяти країн Європи, які працюють в ІТ-галузі.

Підписка на Ґендерна рівність