1 week ago
Дуальна освіта - навчання в компанії Huawei!
28 квітня компанія «Хуавей Україна» вручила дипломи та цінні подарунки студентам, які пройшли навчання за програмою дуальної освіти, серед яких студенти освітньої програми «Системи електронних комунікацій та інтернету речей». Разом з врученням сертифікатів студентам надали запрошення на роботу в компанії. Одним з них є студент нашої кафедри Павло Страшко, який зараз навчається у магістратурі.
Дуальна освіта поєднує теоретичне навчання з практичним досвідом, дозволяючи студентам засвоювати нові навички через виконання реальних професійних завдань. Серед ключових переваг цього формату — ознайомлення з актуальними тенденціями галузі, можливість обміну ідеями та спілкування з фахівцями в галузі технологій, а також вивчення особливостей функціонування мобільних технологій. Основними критеріями відбору студентів до програми став високий рівень знання англійської мови, мотивація працювати й навчатися у сфері ІКТ та наявність відповідних технічних компетенцій.
Ми пишаємось нашим студентом!
1 week ago
Директор ІТ компанії УКР-ОН Андрій Гашко провів відкриту лекцію «Сучасне програмне забезпечення в мережах ІоТ».
Для студентів освітньої програми «Системи електронних комунікацій та Інтернету речей» в рамках співпраці з роботодавцями директор ІТ компанії УКР-ОН Андрій Гашко провів відкриту лекцію «Сучасне програмне забезпечення в мережах ІоТ». Сучасне програмне забезпечення в мережах Інтернету речей (IoT) виконує ключову роль в організації роботи "розумних" пристроїв, забезпечуючи їхню взаємодію, обробку даних та управління.
Було розглянуто основні категорій програмного забезпечення для IoT, а саме платформи для управління пристроями, системи збору та обробки даних, аналітичні сервіси, рішення для забезпечення безпеки та спеціалізовані операційні системи для вбудованих пристроїв.
Андрій Олександрович відзначив, що такі інструменти, як AWS IoT, Azure IoT Hub, Google Cloud IoT Core та IBM Watson IoT Platform, дозволяють централізовано реєструвати пристрої, збирати дані у реальному часі, аналізувати великі масиви інформації та виявляти потенційні ризики.
1 week ago
14-18 квітня 2025 року відбулася XІХ міжнародна науково-технічна конференція "Перспективи Телекомунікацій": https://conferenc.its.kpi.ua/2025.
15 квітня, у 6-му корпусі КПІ ім. Ігоря Сікорського в м. Києві відбулося урочисте відкриття конференції. У цей же день пройшли І та ІІ Пленарні засідання, які проводились у змішаному форматі — очно та дистанційно через сервіси Zoom та Meet.
У рамках освітньої програми "Системи електронних комунікацій та інтернету речей", на пленарному засіданні була представлена доповідь на тему «Дослідження хмарних сервісів та платформ для розгортання IoT-додатків», підготовлена в рамках співпраці науковців і студентів кафедри Електронних Комунікацій та Інтернету Речей (ЕКІР) Інституту Телекомунікаційних Систем (ІТС), а також науковців і дослідників кафедри Комп’ютерних Наук університету м. Йорк, Англія.
Презентація доповіді доступна за посиланням.