2 weeks 2 days ago
Набір на курс «Єдиний вступний іспит в магістратуру. Підготовка до ЄВІ»
ОГОЛОШУЄМО НОВИЙ НАБІР
«Єдиний вступний іспит в магістратуру. Підготовка до ЄВІ»!
✅ 32 академічні години – 16 занять по 2 академічні години
✅ Тривалість 2 місяці
✅ Групи 15 слухачів
Початок занять 01 травня 2025 року!
Вартість курсу 5776 грн.
НАШІ ПЕРЕВАГИ ПІДГОТОВКИ З КПІ ім.Ігоря СІКОРСЬКОГО
▫️ досвідчені викладачі університету
▫️ індивідуальний підхід, персональні консультації та рекомендації
▫️ чітка структура підготовки
▫️ практичний тренінг в форматі реального часу
Реєструйся просто зараз!
Запис на курс
Телефони для довідок:
+38(097) 710-14-58
+38(063) 955-08-46
+38(097) 628-06-22
+38(068) 709-90-35
Приєднуйся до нашої спільноти:
Facebook: sdp.kpi
Instagram: https://instagram.com/kpi_pidgotovchi_kursy
TikTok: https://www.tiktok.com/@pidgotovchi_kursy_kpi
Навчайся з найкращими – обирай КПІ!
Гарантований якісний старт у майбутнє!
Super User
2 weeks 2 days ago
Інноваційна інженерія як ключовий елемент
економіки майбутнього та розвитку України
Повномасштабна війна в Україні триває, необхідність у виробництві високотехнологічного озброєння масштабується, а фахівці інженерних спеціальностей у дефіциті. КПІ ім. Ігоря Сікорського, який має славетну історію та випускники якого зробили потужний внесок у розвиток вітчизняної та світової науки і техніки, готовий прийняти виклик і нарощувати підготовку таких потрібних і важливих саме зараз висококваліфікованих фахівців. На вимогу часу відкрито нові освітні програми щодо гуманітарного розмінування, робототехніки, штучного інтелекту, протезування тощо, університет взяв курс на енергоефективність.
Про те, якими професійними компетенціями готовий «озброїти» своїх студентів один із найстарших і найбільших технічних університетів світу та як Україні у певний момент не опинитися під загрозою обмеженості людського капіталу в ключових галузях економіки, журналістам УКРІНФОРМУ розповів ректор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Анатолій Мельниченко.
Читати далі
Super User
4 weeks 2 days ago
Календар вступника КПІ
У КПІ ім. Ігоря Сікорського активно проводяться профорієнтаційні заходи для кращого інформування вступників і батьків щодо умов вступу, навчального процесу, напрямів підготовки, можливостей для навчання, саморозвитку та дозвілля під час і після закінчення навчання. Все найголовніше в одному Google-календарі «КПІ Вступник»!
Для вашої зручності було створено спеціальний Google-календар, у якому зібрані всі найважливіші заходи як щодо вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського, так і щодо вступної кампанії загалом:
КПІАбітFest – загальноуніверситетський «День відкритих дверей», на якому розглядаються дуже важливі питання щодо вступу, а також надається інформація щодо всіх факультетів та навчально-наукових інститутів КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Дні відкритих дверей факультетів та навчально-наукових інститутів – на цих заходах можна більш детально ознайомитися з інформацією щодо спеціальностей, освітніх програм, навчання, поспілкуватися з представниками факультетів/інститутів щодо навчання, практики, працевлаштування, участі у програмах і проєктах, студентського життя тощо.
Інженерний фестиваль «ТехноАртКПІ» – інший погляд на науку з творчим підходом, фестиваль творчості та креативу, який проходить раз на рік, але залишає позитивні емоції на весь рік.
КПІSchool – серія тематичних профорієнтаційних заходів, на яких викладачі розповідають у цікавому форматі про навчання на різних спеціальностях, а також є можливість зануритися у життя університету.
University for Teachers – cемінари для вчителів за різними напрямками (підготовка до НМТ, цікаві факти та експерименти для наповнення уроків).
НМТ – основні дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
Вступ – основні дати вступної кампанії.
Також у подальшому на цей календар додаватимуться інші профорієнтаційні заходи КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Додавайте наш Google-календар «КПІ Вступник» до своїх календарів і не втрачайте можливість дізнатися більше про своє майбутнє навчання!
Якщо у вас є запитання щодо вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського – долучайтеся до наших соціальних мереж і отримуйте відповідь!
Super User
1 month ago
Розпочалася реєстрація на НМТ-2025: що потрібно знати
6 березня, розпочався основний період реєстрації для участі у національному мультипредметному тесті (НМТ), який триватиме до 3 квітня 2025 року. Усі бажаючі вступити до вищих навчальних закладів України повинні зареєструватися через спеціальний сервіс, доступний на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО).
Зареєструватися на НМТ можна за допомогою мобільного застосунку "Дія", який дозволяє автоматично заповнити основні дані з цифрового паспорта. Крім того, вступники можуть обрати традиційний спосіб - заповнити реєстраційну форму вручну через сервіс на сайті УЦОЯО. Після створення персонального кабінету необхідно виконати низку важливих дій.
Порядок реєстрації
Внесення особистих даних. Після створення кабінету вступник повинен вказати контактну інформацію, обрати свою категорію ("випускник поточного року" або "випускник минулих років"), а також надати відомості про заклад освіти, якщо він є випускником поточного року. Якщо необхідно, можна позначити, що вступник хоче пройти тестування під час додаткових сесій або потребує створення спеціальних умов для здачі НМТ.
Вибір предметів. У реєстраційній формі потрібно вибрати предмети, які вступник планує складати, а також населений пункт в Україні або за кордоном, де він буде знаходитися на момент проведення НМТ. Також треба вказати мову, якою буде проходити тестування.
Завантаження документів. У рамках реєстрації необхідно завантажити сканкопії або фотокопії відповідних документів. Вебсайт автоматично підкаже необхідні документи на основі введених даних.
Серед основних документів:
- документ про освіту (для цьогорічних випускників - довідка з місця навчання, що підтверджує завершення середньої освіти в 2025 році; для випускників минулих років - атестат, диплом про вищу або середню спеціальну освіту тощо);
- довідка про мову навчання (для тих, хто бажає отримати завдання тесту мовою національної меншини);
- медичний висновок для осіб з особливими освітніми потребами, які потребують спеціальних умов для проходження НМТ.
Підтвердження реєстрації. Після внесення всіх даних та завантаження необхідних документів вступнику потрібно підтвердити своє бажання взяти участь у тестуванні. Для цього треба натиснути відповідну кнопку в сервісі, що відправить інформацію та документи на обробку до регіонального центру оцінювання якості освіти.
Після завершення реєстрації вступники можуть перевірити статус своєї реєстрації і, за необхідності, внести корективи до 8 квітня 2025 року. Це дасть можливість уникнути помилок і затримок у процесі.
Як внести зміни до 8 квітня
Після надсилання реєстраційних даних та документів для участі у НМТ, вступникам важливо регулярно перевіряти інформацію в персональному кабінеті. Якщо замість повідомлення про успішну реєстрацію надійде повідомлення про потребу виправити недоліки, потрібно якнайшвидше внести зміни.
У повідомленні будуть зазначені конкретні недоліки, серед яких можуть бути:
- надання недостовірної інформації;
- ненадання або надання копій документів, що не відповідають вимогам;
- неможливість створення спеціальних умов для проходження тесту, зазначених у медичному висновку.
Виправити помилки та повторно надіслати інформацію на перевірку можна до 8 квітня 2025 року. Тому важливо не зволікати з реєстрацією, щоб мати достатньо часу для усунення недоліків.
Зміни, які можна внести до 8 квітня:
- навчальний предмет на вибір для проходження тестування;
- місце перебування (населений пункт в Україні або за кордоном), де вступник буде під час проведення НМТ;
- потреба в додаткових сесіях для проходження НМТ;
- мова складання тесту з предметів математики, історії України, біології, географії, фізики або хімії.
Зміни, що потребують подання додаткових документів
Зміна мови тесту. Якщо вступник бажає пройти тестування не українською, а мовою корінного народу або національної меншини, необхідно подати до регламентної комісії довідку, що підтверджує факт навчання відповідною мовою, та заяву про внесення змін.
Зміна спецумов. У разі потреби в спеціальних умовах для проходження НМТ (для осіб з особливими освітніми потребами) вступнику необхідно подати медичний висновок і заяву для внесення змін.
Подання заяв
Заяву щодо зміни мови або спецумов можна подати особисто до регіонального центру оцінювання якості освіти або через електронну пошту з кваліфікованим електронним підписом. Це потрібно зробити не пізніше 8 квітня.
Рішення регламентної комісії. Рішення щодо допуску або недопуску до участі в НМТ на додаткових сесіях буде відображено в персональному кабінеті вступника. У разі недопуску, регіональний центр надсилає витяг з протоколу на електронну пошту вступника.
Вступники, які не змогли зареєструватися вчасно або мають питання щодо реєстрації, повинні звернутися до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Також можна отримати консультацію чи технічну допомогу в пункті реєстрації.
Як оскаржити відмову в реєстрації для участі в НМТ та скасувати реєстрацію
У разі відмови в реєстрації для участі в НМТ вступник має право оскаржити це рішення. Для цього необхідно подати апеляційну заяву до Українського центру оцінювання якості освіти.
Заява щодо відмови в реєстрації повинна бути підписана особисто заявником і надіслана разом із копією витягу з протоколу засідання регламентної комісії при регіональному центрі оцінювання. Документи слід надіслати на електронну пошту Українського центру не пізніше ніж через 10-15 календарних днів з дня завершення періоду реєстрації. Дата подання заяви визначається за датою вхідного листа, зафіксованої в електронній скриньці.
Апеляційна комісія розгляне заяву протягом шести робочих днів. Про результати розгляду буде повідомлено протягом трьох робочих днів з дня ухвалення рішення. Витяг з протоколу буде надіслано на електронну адресу, зазначену в заяві.
Учасник НМТ, який бажає відмовитися від участі, може подати заяву про скасування реєстрації до відповідного регіонального центру. Заява повинна бути підписана заявником і подана разом із Сертифікатом. Якщо заява подається електронною поштою, на електронне зображення документа має бути накладено кваліфікований електронний підпис.
Заяви про скасування реєстрації приймаються до 17 квітня включно.
Нагадаємо, у 2025 році українці, які знаходяться за кордоном, зможуть скласти НМТ для вступу до вищих навчальних закладів України. Уже затверджено, що тестування відбудеться в 28 країнах.
Super User
1 month 1 week ago
Стартап-школа Sikorsky Challenge розпочала прийом заявок
Стартап-школа Sikorsky Challenge розпочинає новий сезон і запрошує всіх, хто має ідеї та напрацювання за напрямом "Оборона і безпека".
Початок навчання - 24 березня 2025 року
Це буде максимально корисний і практичний курс:
1 етап - Тренінги та практичні вправи від найкращих тренерів Всеукраїнської мережі стартап-шкіл Sikorsky Challenge Ukraine (1 місяць - 13 занять по 1,5 год.)
2 етап - Індивідуальна робота учасників з менторами Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge
3 етап - Акселерація проєктів в Інноваційному холдингу Sikorsky Challenge
Крім того, ми допоможемо командам найкращих проєктів:
Оформити документи для отримання грантів на розвиток проєктів.
Підготуватись до виступу на Міжнародному Фестивалі Sikorskly Challenge 2025
Програма 1 етапу навчання та реєстрація - https://blog.sikorskychallenge.com/2025/02/sikorsky-challenge.html
Прийом заявок – до 20 березня
Super User
1 month 3 weeks ago
Освіта: головні події минулого тижня
Більшість освітніх видатків йде на виплату зарплати вчителям
Видатки на освіту в 2024 році становили 348,4 млрд, із них видатки держбюджету разом з трансфертами – 172 млрд. Майже 101 млрд був спрямований на виплату заробітної плати вчителям.
Педагогам дошкілля збільшена тривалість щорічної відпустки
Уряд ухвалив постанову, згідно з якою усі педагогічні працівники закладів дошкільної освіти відтепер матимуть однакову тривалість обов’язкової щорічної оплачуваної відпустки, вона становитиме 56 днів.
У 5 областях можуть закрити школи на карантин через ГРВІ
У Закарпатській, Івано-Франківській, Рівненській, Хмельницькій та Чернівецькій областях зафіксовано перевищення епідпорогу, через що в окремих населених пунктах можуть застосувати посилені протиепідемічні заходи.
У дослідженні PISA–2025 візьмуть участь понад 10 тисяч українських учнів
Участь в основному етапі дослідження візьмуть 15-річні підлітки, які навчаються у 300 закладах загальної середньої, професійно-технічної та фахової передвищої освіти з 17 регіонів України.
В українській системі освіти залишилось лише 7% дітей з ТОТ
За словами омбудсмена Дмитра Лубінця, на окупованих територіях проживає близько 600 тисяч дітей шкільного віку. Водночас лише 44 тисячі з них навчаються онлайн в українських школах, що становить приблизно 7% учнів.
В Україні скасовано шкільні золоті і срібні медалі
Положення про шкільні золоту та срібну медалі утратило чинність. Відтепер для записів у документах замість формулювання «золота медаль» або «срібна медаль» школи будуть використовувати запис «з відзнакою».
Петиція про скасування оцінювання НУШ набрала 25 тисяч підписів
Автор петиції мотивує пропозицію про скасування рекомендацій МОН тим, що вони «зовсім не сприяють покращенню якості освітнього процесу, а тільки створюють додаткове бюрократичне навантаження для вчителів».
Уряд реорганізував Національний університет «Одеська юридична академія»
За інформацією МОН, реорганізацію здійснено в межах політики з модернізації мережі вишів. Реорганізацію здійснено шляхом приєднання до Одеського національного університету ім. Мечникова.Міністр освіти розповів про причини реорганізації Одеської юридичної академії. Оксен Лісовий заявив, що Сергій Ківалов не мав морального права залишатися в освіті. За словами міністра, рішення є логічним з огляду на зміни, які МОН впроваджує у вищій освіті.
Реєстрація на вступні іспити в магістратуру розпочнеться 2 травня
Основний період реєстрації учасників основної сесії іспитів триватиме з 2 до 23 травня. Ті учасники, хто не зможе зареєструватись в основний періоді, зможуть пройти реєстрацію у додатковій період.
Основна сесія тестів в магістратуру триватиме з 21 червня до 12 липня
Ті вступники, які не зможуть узяти участь в іспитах у період основної сесії, мають право скласти вступні випробування під час додаткової сесії. Вона відбудеться за окремим графіком з 29 липня до 18 серпня 2025 року.
Педагоги просять уряд збільшити зарплату до 1000–1500 доларів
Відповідна електронна петиція зареєстрована на сайті уряду. Автор петиції наводить кілька аргументів і фактів, які спонукають учителів вимагати підвищення заробітної плати. Серед них – низький рівень зарплати педагогів порівняно з іншими країнами, рівень життя, інфляція тощо.
Super User
2 months ago
Запрошуємо на День відкритих дверей
КПІАбітFest 15 лютого 2025 онлайн!
Плануєте вступати до КПІ ім. Ігоря Сікорського? Шукаєте інформацію про спеціальності, вступні випробування чи державні гранти? КПІАбітFest допоможе розібратися з найважливішими аспектами вступу! Чекаємо абітурієнтів, школярів, їхніх батьків та вчителів на нашому онлайн-заході!
Під час ефіру:
• Дізнайтеся про спеціальності та освітні програми
• Розберіться у вступних випробуваннях 2025 року
• Отримайте інформацію про державні гранти та можливості фінансування
Слідкуйте за оновленнями – незабаром опублікуємо детальну програму та анонси виступів.
Коли: 15.02.2025 о 12:00
Питання під час ефіру та після можна задати в чаті (https://t.me/vstup_kpi_chat)
Де: YouTube
Вступник на сайті (https://pk.kpi.ua/) | фейсбук (https://www.facebook.com/profile.php?id=100091387543684) | інстаграм (https://www.instagram.com/kpivstup) | телеграм (https://t.me/vstup_kpi)
Плейліст YouTube (https://www.youtube.com/@vstupkpi) | календар (https://calendar.google.com/calendar/u/0/embed?src=abiturient.kpi@gmail.com&ctz=Europe/Kiev) вступника | каталог вступника бакалавр (https://dnvr.kpi.ua/wp-content/uploads/katalog-vstupnyka-kpi-bakalavrat.pdf) / магістр (https://bit.ly/vstupnyk-kpi-katalog-magistratura)
З питаннями в телеграм-чат (https://t.me/vstup_kpi_chat)
❤️До зустрічі на КПІАбітFest!
Super User
2 months 1 week ago
Вступ без НМТ: хто може не складати ЗНО у 2025 році
У випускників, які завершують навчання в 11 класі цьогоріч або закінчили школу раніше, виникають питання, чи обов’язково всім складати НМТ для вступу. Пропонуємо розглянути категорії абітурієнтів, яким не потрібно складати національний мультитест.
Вступники до коледжів і профтехів
Перш за все, слід визначитись, куди саме планує вступати майбутній абітурієнт. Від цього і буде залежати відповідь.
Якщо випускник після 11 класу планує здобувати професійно-технічну або фахову передвищу освіту, йому для отримання шкільного свідоцтва і подальшого вступу не потрібно складати НМТ.
Адже вступ до профтехів відбувається на основі конкурсу свідоцтв про середню освіту або співбесіди, а для вступу до коледжів діють інші підстави.
Вступ за кордон
Також у більшості випадків не потрібно складати НМТ в разі, якщо абітурієнт планує вступати до вишу за кордоном. Водночас деякі країни беруть до уваги результати НМТ.
Однак конкретна країна і конкретний закордонний університет можуть мати свої особливості прийому абітурієнтів з України.
У будь-якому випадку вступники мають заздалегідь дізнатись про умови вступу і дотримуватись вимог того закладу вищої освіти, куди планують вступати.
Здобуття другої вищої освіти
Якщо вступник уже має вищу освіту і планує вступати для здобуття другої вищої освіти виключно на контракт, йому теж не потрібно складати національний мультитест.
У такому випадку майбутній студент має успішно скласти фаховий іспит у закладі вищої освіти, де планує навчатись.
Пільгові категорії вступників
Якщо вступник планує вступати до закладів вищої освіти в Україні для здобуття першої вищої освіти, він може не складати НМТ лише у випадку, якщо належить до пільгових категорій, визначених Міністерством освіти і науки.
Такі вступники можуть пройти співбесіду з предметів НМТ у закладі вищої освіти та претендувати як на бюджетні, так і на контрактні місця з можливістю зарахування на навчання на підставі отриманої позитивної оцінки.
До пільгових категорій належать:
особи з інвалідністю І та ІІ групи, особи, діагноз яких міститься в переліку хвороб і станів, затверджених МОН спільно з МОЗ;
діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;
ветерани війни та учасники бойових дій, зокрема ті з них, які проходять військову службу (крім військовослужбовців строкової служби);
учасники бойових дій на території інших держав;
особи, які перебували в полоні або заручниках;
особи, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи, яким надано право на прийом без екзаменів до державних закладів вищої освіти за результатами співбесіди;
особи, визнані постраждалими учасниками Революції Гідності;
особи, які проживають на тимчасово окупованих територіях або на територіях, де ведуться активні бойові дії.
Саме ці категорії вступників мають право брати участь у конкурсному відборі за результатами індивідуальної співбесіди замість результатів національного мультипредметного тесту.
Співбесіда замість НМТ
Співбесіди з предметів, які вступники проходять замість НМТ, проводяться за програмами ЗНО.
Голова приймальної комісії затверджує порядок оцінювання за результатами співбесіди, який має включати критерії оцінювання та структуру оцінки.
Програми співбесід затверджуються головами приймальних комісій закладів вищої освіти. Не допускається включення до вступних випробувань завдань, що виходять за межі зазначених програм.
Програми вступних випробувань обов'язково оприлюднюються на вебсайтах закладів вищої освіти. У програмах мають міститися критерії оцінювання, структура оцінки і порядок оцінювання підготовленості вступників.
Super User
2 months 3 weeks ago
Хто має складати мультитест НМТ у 2025 році
У 2025 році вступна кампанія четвертий рік поспіль буде відбуватися за результатами спрощеного ЗНО – національного мультипредметного тесту (НМТ).
Для конкурсного відбору на бакалаврат будуть зараховуватися бали національного мультипредметного тесту з української мови (перший обов’язковий предмет), математики (другий обов’язковий предмет), історія України (третій обов'язковий предмет) та одного предмету на вибір (українська література, географія, біологія, хімія, фізика або іноземна мова).
Передбачається, що результати НМТ будуть необхідні для вступу на бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань) на всі спеціальності.
Для вступу на мистецькі та спортивні спеціальності у 2025 році абітурієнти мають також додатково пройти творчий конкурс.
Важливо: за бажанням вступника замість національного мультипредметного тесту 2025 року можуть бути зараховані результати мультитесту за 2022, 2023 або 2024 роки.
Для вступу в магістратуру діятимуть результати ЄВІ 2023-2025 років
У 2025 році вступники в магістратуру можуть подати для участі в конкурсному відборі результати єдиного вступного іспиту 2023, 2024 або 2025 років.
Формула розрахунку конкурсного бала буде оприлюднена в Порядку прийому до закладів вищої освіти, який затверджується Міністерством освіти і науки.
Також вступники в магістратуру, які мають результат ЄВІ за 2023 або 2024 рік, але бажають покращити свій результат для вступу, мають право заново скласти єдиний вступний іспит у 2025 році і обрати для участі в конкурсному відборі кращий результат.
Окрім цього іспиту, вступники в магістратуру залежно від спеціальності, на які вступатимуть, мають надати або результати ЄФВВ за 2025 рік, або результати ЄДКІ за 2024 або 2025 рік, або скласти фаховий іспит.
Super User
2 months 3 weeks ago
XVIII МНТК для школярів,
студентів коледжів та вихованців МАН
Факультет електроенерготехніки та автоматики запрошує школярів, студентів коледжів та вихованців МАН взяти участь у XVIII Міжнародній науково-технічній конференції «Сучасні проблеми електроенерготехніки та автоматики» у 2024-2025 навчальному році
Мета конференції – підтримка допитливих та обдарованих школярів, студентів коледжів та вихованців Малої академії наук для створення умов їх творчого зростання та популяризації науково-дослідної роботи в галузі Електричної інженерії.
Перелік секцій:
• Керування електроенергетичними системами;
• Електричні системи, мережі та керування ними;
• Експлуатація електричних станцій та управління ними;
• Структурно-системні дослідження в електромеханіці;
• Автоматизація електромеханічних систем та електропривод;
• Відновлювальні джерела енергії;
• Техніка і електрофізика високих напруг;
• Теоретична електротехніка.
За результатами роботи секцій доповіді, будуть опубліковані на сайті Міжнародного науково-технічного журналу «Сучасні проблеми електроенерготехніки та автоматики».
❗️Вимоги до оформлення тез доповідей розміщені на сайті факультету – завантажити.
Чат для отриманні підтримки, відповідей на питання, графіку та посилання на конференцію - https://t.me/MNTK_FEA
Вимоги до оформлення тез доповідей - завантажити
Попередня обов’язкова онлайн-реєстрація учасника – заповнити форму
Детальніше
☎️Контактна особа: Перетятко Юлія Вікторівна peretyatko.julia@gmail.com
Коли:
• Подання тез доповідей здійснюється до 15.03.2024
• Конференція – 24.03-30.03.2024
Де: Zoom
Super User
3 months ago
Співпраця КПІ над відновленням наших захисників
КПІ продовжує працювати над відновленням наших захисників разом із Благодійним фондом «Центр складного ендопротезування, остеоінтеграції та біоніки» та Громадською спілкою «Центр міждисциплінарних фундаментальних і прикладних досліджень Людини».
Нещодавно був підписаний меморандум про співпрацю, у межах якого:
• займатимуться реабілітацією, ендопротезуванням і психічним здоров'ям;
• надаватимуть фахову психосоціальну підтримку постраждалим із надважкими станами (фантомні болі, контузії, ПТСР, порушення мовлення), повертаючи їх до повноцінного життя.
«КПІ сьогодні — це науковий, методичний, освітній хаб, і, якщо поєднати його можливості із зусиллями креативної команди психологів та реабілітологів, буде вагомий результат. Адже перемога — це не просто про шлях звитяги наших захисників на полі бою, перемога — це ще й ресурси та сила громадян, що залежать від їхнього психоемоційного, фізичного і ментального відновлення», — Василь Крутов, голова правління ГС «Центр міждисциплінарних фундаментальних і прикладних досліджень Людини».
У рамках співпраці планується:
- експериментальна робота з факультетом біомедичної інженерії (ФБМІ) та факультетом соціології і права (ФСП) з подолання найпоширеніших психоемоційних травм;
- експериментальна та наукова робота з Навчально-науковим механіко-машинобудівним інститутом (НН ММІ);
- розроблення нових методичних підходів і практичних рекомендацій за міжнародними стандартами.
Співпраця координується Центром протезування та реабілітації КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Super User
3 months 2 weeks ago
Super User