17 травня – День науки: НАУКОВЦЯМ-ПОЛІТЕХНІКАМ ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

З великим задоволенням хочу привітати вас із Днем науки! Це свято органічно увійшло в наше університетське життя і дійсно стало днем шанування всіх, хто пов’язаний з науковими дослідженнями, з науковою творчістю. Недарма кажуть: той, хто творить, той спілкується з Богом.

Наш університет знаний у всьому світі своїми науковими школами, своїми видатними вихованцями, своїми науковими здобутками. Отримавши статус дослідницького університету, Київський політехнічний остаточно зафіксував свій найвищий рейтинг серед технічних університетів нашої країни. Проте, це вимагає від кожного із нас ще більшої відповідальності, ще більшої віддачі.

Саме статус дослідницького університету та створення наукового парку «Київська політехніка» відкрило нові можливості для реалізації потужних, я би сказав амбітних проектів, які є надзвичайно актуальними для економіки України, для подальшого розвитку інноваційної діяльності.

Дозвольте мені ще раз привітати вас з нашим святом і побажати всім вам міцного здоров’я, натхнення і наснаги, невичерпного творчого пориву у здійсненні всіх ваших планів.

May 20, 2008 || Автор: Михайло Згуровський, ректор НТУУ «КПІ»