Ви є тут

Перелік документів для вступу у КПІ ім. Ігоря Сікорського


Перелік документів для вступу у КПІ ім. Ігоря Сікорського

Особи, які подали заяви в паперовій або в електронній формі та беруть участь у конкурсному відборі на місця державного замовлення, після прийняття Приймальною комісією рішення про рекомендування до зарахування відповідно до строку, визначеного Умовами прийому та Правилами, зобов’язані виконати вимоги для зарахування на місця державного замовлення:

подати особисто

1. Паспорт

  • Оригінал та копії першої, другої сторінок та сторінки реєстрації
  • ID-Картка | Якщо у вас ID-картка, потрібна копія пластику з обох сторін, витяг з реєстру потрібен обов’язково

2. Сертифікат ЗНО (оригінал) та Інформаційна картка (роздруковується з особистої сторінки вступника за адресою testportal.gov.ua)

3. Атестат та Додаток до атестату (оригінал)

4. Конверти | 2 конверти із зворотною адресою та марками по Україні

5. Фотографії | Чотири кольорові фотографії

6. Для хлопців: Приписне свідоцтво або військовий квиток (оригінал + копія)

7. Сільський коефіцієнт | Для тих, хто має сільський коефіцієнт - довідка з додатку 13 про реєстрацію в сільській місцевості (оригінал + копія)

8. Додаткові бали | Якщо ви закінчували курси ФДП або брали участь у МАН, ВУО або Всеукраїнській олімпіаді закладу вищої освіти - відповідні сертифікати та дипломи (оригінал)

9. Спеціальні умови вступу та навчання | Якщо ви належите до категорій, які мають спеціальні умови для вступу або навчання (пільгові категорії) - оригінал та копія документів, які підтверджують пільгу. Якщо пільга належить батькам - додатково оригінал та копія свідоцтва про народження

10. ІПН (Індивідуальний податковий номер) Оригінал та копія ідентифікаційного коду

Особи, які в установлені строки не виконали вимог для зарахування на місця державного замовлення, втрачають право в поточному році на зарахування (переведення) на навчання за державним замовленням, крім випадків,
визначених у розділі 11 Правил.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій