Підкажіть, чи можна через паспортиста гуртожитку (14, 18) здати документи на отримання закордонного паспорта? Якщо ні, куди мені слід звернутися? І якщо можна, адреса паспортного столу. Спасибі

Паспортисти гуртожитків КПІ не надають послуг оформлення закордонних паспортів. Мешканці гуртожитку можуть виготовити паспорт у відділі громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб (ВГІРФО) Солом'янського району або у відділах централізованого оформлення паспортів.

Адреса ВГІРФО: Київ, вул. Донця Михайла, 18в
Тел.: (044) 497-11-37 (ввір / овир), (044) 497-51-31, (044) 497-73-28 (044) 497-10-02 (паспортний відділ)

Процедура оформлення закордонного паспорта:

  1. для отримання детальної інформації про закордонні паспорти, необхідно звернутися в конкретний відділ, щоб дізнатися список необхідних документів, переписати зі стендів рахунки та банківські реквізити для проплати держмита та послуг ВГІРФО.
  2. оплатити квитанції в найближчому відділенні банку, зібрати пакет документів
  3. прийти в години прийому на оформлення закордонного паспорта з квитанціями і пакетом оригіналів і ксерокопій документів
  4. потрапити на прийом, заповнити анкети, перевірити правильність внесених в комп'ютер даних, поставити свій підпис, сфотографуватись (фотографію робить інспектор ВГІРФО). Дані (фото, відсканований підпис, прізвище та ім'я українською та англійською мовами, дата і місце народження) передаються безпосередньо на завод, де на пластиковій сторінці бланка наносять всі ці дані індивідуально на кожного громадянина.
  5. забрати готовий закордонний паспорт: через півтора місяці в ВГІРФО, через тиждень чи декілька днів у спеціалізованих центрах.